Vybudujte si capsule šatník díky jednotlivým kouskům oblečení

V obchodních centrech panují velké povánoční výprodeje, kterých bychom měli využít, protože takové ceny už dlouho neuvidíme. Přece jenom na zimní výprodeje si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. Pokud patříte k lidem, kteří se rozhodli s příchodem nového roku obměnit krapet svůj šatník, pak pro vás máme dobrou zprávu – pomůžeme vám s vybudováním zbrusu nového šatníku, kterému budeme říkat capsule šatník.  

S pojmem či slovním spojením “capsule šatník” se setkáváme stále častěji, o tom není pochyb. Ve velké míře ho používají nejrůznější obchodní a módní řetězce, které uvádí své kolekce. Pojem neobsahuje či nezmiňuje nic světoborného, je to spíše jenom chytrý marketing, kterým chtějí značky oslovit své klienty a zákazníky.  

Módní řetězce v zákaznících vybudovaly myšlenku, že capsule šatník není jenom trendem, ale že je to nutnost, kterou člověk musí vlastnit, mít vybudovanou. A tak si prozraďme pár základních kousků, které do takového šatníku patří.  

Kožený křivák 

Základem každého capsule šatníku je rozhodně kožený křivák, což je opravdu nadčasový kousek. Nemyslíme však koženkový křivák, máme na mysli opravdu pravý kožený křivák, který dlouhá léta vydrží v naprosto dokonalém stavu. Hodí se naprosto ke všemu, například hezky sedí a ladí ke kalhotám nebo k pouzdrovým šatům.  

Kašmírový svetr 

Jelikož je mottem capsule šatníku to, že se má klást důraz na kvalitu a nikoliv na kvantitu, nemůžeme se divit tomu, že se v takovém šatníku objevuje i kašmírový svetr. Kašmírový svetr nejen, že vypadá opravdu exkluzivně a elegantně, ale zároveň vždycky zahřeje a vydrží dlouhá léta. Jenom se tedy o něj starejte tak, jak to tento kousek oblečení vyžaduje.  

Splývavá sukně 

Součástí zmiňovaného šatníku je také splývavá sukně, která se hodí jak do kanceláře, tak například na dovolenou nebo na víkend či jinam, kam si usmyslíte. Jedná se o sukni, která by měla být u kolen lehce rozšířená.  

Mohlo by se vám líbit...