Vybíráme svatební šaty

vybirame svatebni saty

Každá nevěsta si zaslouží, aby se ve svůj velký den cítila jako v sedmém nebi. Součástí toho jsou samozřejmě dokonale padnoucí svatební šaty. Ovšem vybrat šaty, ve kterých nejlépe vyniknou vaše křivky, není úplně snadný úkol.  Jak tedy vybrat ty správné?

Trendy svatebních šatů by se daly rozdělit na dva základní typy. První tvoří odvážné, geometricky střižené róby s jasnými liniemi. Úzká silueta působí obzvlášť elegantně a je skvělou variantou pro nevěsty, které chtějí svatbu v moderním stylu. Druhým typem jsou objemné, vzdušné, nabírané modely, ve kterých každá žena vypadá jako princezna z pohádky. Svatební šaty v bílé barvě jsou sice stále v kurzu, ale odklon od tradice již není takovým výstřelkem jako dříve. Velmi oblíbené jsou svatební šaty či doplňky v zářivé stříbrno-šedé nebo zlaté barvě. Z materiálů je v kurzu nejvíce lesklý satén, hedvábí, šifon, tyl a po delší přestávce je v kurzu také krajka. Vzhledem k tomu, že vaši hosté a rodina vás během obřadu uvidí zezadu, pozornost se obrací na záda nevěsty. V kurzu jsou například svatební šaty s odhaleným, hlubokým výstřihem na zádech či různé šperky.

Odhalená záda působí žensky a zároveň jsou decentnější než hluboký výstřih. Do svatební módy se vrací i retro styl, i když v menší míře. Návrháři se při tvorbě inspirovali hlavně dvacátými, elegantními padesátými a divokými sedmdesátými roky minulého století. Krásné jsou taktéž jednoduché saténové šaty v antickém stylu. Abyste si svůj den D pořádně užily, musíte se v šatech cítit dobře, potažmo vědět, že vám perfektně sedí. Na jejich výběr si proto nechte dostatek času. Určitě si nekupujte menší s tím, že do obřadu zcela jistě zhubnete. Může se vám to vymstít. Nezapomínejte i na osobu, která radí při výběru svatebních šatů. Nejčastějším poradcem jsou kamarádky, které vás dobře znají. Ale pokud chcete mít jistotu, že opravdu nešlápnete vedle, svěřte se do rukou profesionálů.

Mohlo by se vám líbit...