Znáte Kardigany? Ne? Chyba!

Podzim nám pomalu, ale jistě klepe na dveře. Je třeba se vybavit na chladnější rána nebo večery. A jak být originální a nemít na sobě obyčejný svetr či bundu? Je třeba si pořídit stylový Kardigan!

Kardigany jsou druhy svetrů. Tyto svetříky jsou pro blížící se období ideální volbou. Pořídit je lze bez zapínání. Jediné co je musíte udělat je, že si je přehodíte volně přes ramena. Můžete je přepásat páskem. Pásek je buď součástí svetříku, a nebo ho můžete sladit s outfitem a použít pásek dle libosti. Šířka pásku je také čistě na vás.

Je třeba myslet na to, že počasí se bude hodně měnit. Ráno bude zima a během dopoledne vysvitne sluníčko a Kardigany bude muset odložit. Proto je nutné myslet prakticky a svetry vybírat měně objemné, abyste je snadno složily do své kabelky či stylového batůžku bez sebemenšího problému.

I přesto, že je podzim, nemusíte se bát barev. Černá přeci není barvou podzimu. Takový fialový, vínový, hnědý, zelený není k zahození a určitě nebudete vypadat jako šedé myšky. Pokud si libujete ve světlých až bílých outfitech sáhněte třeba po žlutém svetříku a hned budete vypadat zajímavěji než v černo-bílé kombinaci. Kardigany lze kombinovat jak k sukním, šatům tak i obyčejným džínám.

Boty k tomuto svetříku můžete volit také dle libosti a také jaké vám počasí dovolí. Pokud vás čeká uvolněné setkání s kamarády, nebojte se sáhnout po teniskách. Ovšem pokud vás čeká večerní romantická schůzka a bojíte se nepřízně počasí, tak i ke kotníkovým koženým botám vypadají Kardigany s koženým páskem přímo úžasně a velice elegantně.

Takže hurá do podzimních ulic stylově.

Mohlo by se vám líbit...