3 kabáty, se kterými rozhodně neuděláte krok vedle

Podzim je opět tady. Kdo by to byl čekal, že tu bude takovou rychlostí. To znamená, že se začínáme pomalu, ale jistě trochu více přioblékat, když jdeme z domu do práce. Přece jenom jsou rána trochu chladnější a dny začínají být celkově sychravější.

Pokud žádný kabát nemáte, pak se většinou ohlížíte po nějakém takovém v obchodech. Jenže opět je v obchodech plno takových kabátů a vy najednou nevíte, který si máte koupit, protože se vám líbí naprosto všechny. Rozhodnete se tedy svěřit se do rukou módy. Právě ta letos na podzim udává poměrně stejné trendy jako vloni. Pojďme si však říct tři konkrétní kabáty, s nimiž letos na podzim opravdu neuděláte krok vedle. Navíc se také budete moct zaměřit na jejich vlněnou podobu, abyste kabát mohli využít i během zimy.

1) Kabát rovného střihu

Vloni byl kabát rovného střihu opravdu těžký sehnat. Naštěstí však letos se už nejedná o nedostupné zboží. Od loňska se tento kabát takřka nezměnil, jen se přidaly různé styly, s nimiž ho můžete kombinovat. V minulém roce jsme tento kabát mohli kombinovat jenom s elegantními kousky, protože on sám byl poměrně elegantní kus. Letos se však bude hodit i těm, kteří milují ležérnost. Najednou ho můžete během podzimu kombinovat i s takovými kousky, které jsou velice pohodlné. Nejlíp uděláte, když k němu dáte mikinu s kapucí, aby kapuce trčela ven, dále čepici bez bambulí a k tomu oblíbené tenisky.

2) Kabát s klopy

Ani kabát s klopy letos nevyšel z módy. Letos však nefrčí jeho krátká podoba, ale ta dlouhá. Letos opravdu budete styloví hlavně tehdy, pokud si ho koupíte v délce, která sahá až do poloviny lýtek. Letos s krátkými podobami rozhodně dobře neuděláte.

3) Balóňák

Kabát ve stylu „balóňáku“ je letošní hit podzimu. Bohužel tento kousek nevyužijete asi přes zimu, ale opět ho na sebe budete moct navléknout během jara.

Mohlo by se vám líbit...