Poznejte nové trendy podzimu!

Podzim je v plném proudu, což znamená, že už se na pulty obchodů začínají hrnout nejrůznější trendy, které jsou pro letošek takzvaně „in“. V dnešní době se nachází hned celá řada takových kousků, které rozhodně stojí za zmínku. Samozřejmě se setkáváme s kousky, které byly na pultech obchodu i vloni, ovšem taky často přemýšlíme o tom, proč jsou nám aktuální druhy oblečení tak povědomé, když jsme je rozhodně ještě nekupovali. Za to může fakt, že móda zkrátka miluje comebacky, tudíž miluje vracet oblečení z minulosti.

Takových „minulých“ kousků najdeme na pultech opravdu habaděj. Mezi ně se řadí třeba zvonové kalhoty, které jsou poměrně kritizované. Ale mimo tyto comeback kousky najdeme i aktuální hity, které jsou opravdu nové a které budou vévodit letošnímu podzimu. O jaké kousky se jedná? A máte je už doma?

Když bomber bundu, tak délkově pod zadek!

Letošním hitem podzimu je rozhodně bomber bunda, jako tomu bylo vloni. Jenže letos se tento trend trochu pozměnil. S bomber bundami totiž zaujmete hlavně tehdy, pokud budou délkově pod zadek. Můžete je nejčastěji sehnat například v obchodech značky House nebo v jiných podobných kamenných prodejnách. Nejčastěji se s ní setkáte v takové podobě, že je celá posetá nášivkami, což je jenom dobře, protože nášivky zkrátka teď stoprocentně frčí!

Když boty, tak s přezkami a stříbrnými aplikacemi!

Co se týče obuvi, tak teď uděláte nejlíp, pokud se rozhodnete koupit boty do špičky, které jsou většinou černé, mají na sobě přezky nebo pásky a jsou ještě navíc posety různými (většinou stříbrnými) aplikacemi. Pokud byste chtěli vidět názornou ukázku, tak takové boty má například přítelkyně Leoše Mareše – Monika Koblížková. Určitě je najdete na jejím instragramu.

Nebojte se kombinovat dlouhý svetr s krátkou bundou

Pokud se rozhodnete koupit stylový kardigan, který bude délkově až ke kolenům, nemyslete si, že ho nemůžete nosit s krátkou koženou bundičkou, naopak! Právě to se během letošního podzimu výrazně nosí, tak se toho nebojte.

Mohlo by se vám líbit...