Sukně patří i k podzimu

I přesto, že už není extra slunečné počasí, na sukně bychom neměly zanevřít. Přeci jenom k ženám prostě patří. Jsou symbolem jemnosti, ženskosti a kvůli počasí bychom je neměly ukládat na tmavý kout našeho šatníku. A v jaké zazáříte tento podzim tedy vy?

Skládané sukně

Ano nezdá se vám to! Takto sukně byla hitem v létě a ani letošní podzim ji nemusíte odkládat. Měly bychom se ale držet délky pod kolena. Barvu či vzor necháme na vás. Sukně se dá kombinovat s lehkou halenkou nebo pleteným jednobarevným svetrem. Zvolit můžete koženou bundu do pasu. Obout k této sukni můžete klidně i kozačky s širokým podpatkem.

Džínová sukně

Tak jako džíny nikdy nevyjdou z módy ani sukně z tohoto materiálu na tom nejsou jinak. Letos by váš šatník měly obohatit propínací pouzdrové sukně. Jejich délka by měla sahat ke kolenům. Opět k ní můžeme obléknout svetřík klidně hrubě pletený. Obuv bychom měly zvolit dle počasí a příležitosti, na kterou se chystáme. Takže kozačky, kotníkové botky i tenisky přichází v úvahu. Kožená bunda, kabátek ale i džínová bunda budou vhodnou volbou k této skvělé sukni.

Vzorované sukně

Pokud máte rády vzory na sukních. Určitě byste se měly zaměřit jak na kostky, tak na pruhy. Pruhy mohou být v různé pestrobarevné kombinaci. Záleží čistě na vaší odvaze a vkusu.

Lesk

K podzimu nepatří jen pochmurné barvy. Pokud jste milovnicí zlata či stříbra přeneste to i na své sukně. Je třeba si pořídit sukni, kterou díky jejímu lesku nikdo nedokáže přehlédnout. Sukni vynosíte jak na večírky tak klidně i do práce.

Mohlo by se vám líbit...