Posilte svou imunitu během deštivého jara

Teplejší dny a teplejší roční období je jistě fantastickým startem do každého rána. Lidé si však musí uvědomit, že jaro a léto v sobě nemusí nést jen nekonečně teplé počasí. Můžou se dříve nebo později taky vyskytnout i bouřky nebo chladnější dny plné deště. Bohužel se však při takových dnech může značně nabourat naše imunita, což samozřejmě není zrovna nejlepší. Zkuste tomu proto zamezit. Nikdo přece nestojí o to, aby v tak krásném počasí musel sedět doma na zadku a zhlížet oblíbené seriály kvůli tomu, že mu nemoc neumožňuje navštívit oblíbené koupaliště nebo jiné podobné akce s přáteli. Docilte silnější imunity a vyhrajte nad každým nepříjemným deštivým počasím!

• Dostatek vitaminů ať vás provází každým dnem!

Ráno ovoce, odpoledne zelenina – to je základ úspěchu! Myslete na to, že je velmi důležitý pravidelný přísun vitaminů, protože především ty vám mohou imunitu značně posilnit. Zkuste to proto ráno s vodou s citronem, abyste měli dostatek vitaminů hned z rána. Navíc vás tento detoxikační ranní rituál skvěle nastartuje na celý den, protože se po něm metabolismus rozhýbe přesně tak, jak má.

• Otužování je skvělé pro sychravější dny

Otužování je velmi důležité pro náš organismus, protože díky tomu nás nikdy nezastraší žádná nízká teplota v sychravějším týdnu plném deště. Zkuste to proto například se saunami nebo podobnými zařízeními. Pakliže však nemáte k dispozici saunu, následujte pak tedy lidi, kteří používají oblíbený trik – dvě minuty sprchování se studenou vodou. Jedná se o jisté šoky pro vaše tělo, proto s nimi začínejte postupně. Začínejte teplou vodou a postupně snižujte její teplotu. Následně vám už dvě minuty pod studenou vodou nebudou nijak překážet a budou pro vás naprostým denním rituálem, bez něhož se vážně neobejdete. Imunita se vám řádně ucelí a budete ji mít opět na lepší úrovni než předešlý den.

Mohlo by se vám líbit...