Výšivka nesmí chybět

Výšivka se stává hitem letošního podzimu a možná jen u podzimu nezůstane. Výšivku na podzimním oblečení najdeme snad všude od kabátů přes halenky ke kalhotám. Už jste ale objevili boty s krásnou vkusnou výšivkou? Že ne? Tak to je veliká chyba, kterou je třeba velice rychle napravit.

Boty s nádhernou výšivkou

I taková drobná výšivka vám z obyčejných bot udělá něco neskutečného a moderního. Kdo by neměl doma bílé tenisky, které letos byly velkým jarním a letním hitem. Co takhle dodat jim nový vzhled krásnou romantickou výšivkou? Výšivkou můžete zkrášlit každá pár bot, na který si jen vzpomenete.

Originálnost

Boty s výšivkami koupíte snad v každém kamenném tak internetovém obchodě. Také se vám může stát, že narazíte na někoho se stejným vkusem, co si pořídil na chlup stejné boty jako vy. Tomuto módnímu trapasu se dá snadno vyhnout. Říkáte si jak? No je to velice jednoduché. Chce to trochu kreativity a šikovnosti a boty si výšivkou můžete ozdobit sami. Je ale třeba zvolit obuv z měkkého materiálu.

Výšivka vznikla vlastně s touto myšlenkou. Udělat z něčeho nudného a obyčejného něco zajímavého, něco co nikdo jiný nemá. Výšivka není vynálezem této doby. Výšivky se objevovaly již ve starověkém Egyptě. Do Evropy se výšivka dostala až kolem 11. století a dnes začíná být opět v kurzu.

Takže zda zvolíte rychlejší cestu a boty si koupíte, nebo najdete odvahu a čas pustit se do vlastní tvorby je na vás. Každopádně by byla velká škoda tento módní hit ze svého botníku či šatníku úplně vynechat.

Mohlo by se vám líbit...