Jarní základ šatníku letošního roku. S jakými kousky si zkrátka vystačíte?

Jaro se nenese jen ve znamení zvyšujících se teplot nebo hezkého počasí. Nese se také ve znamení vyklízení a třídění šatníku. Většina lidí přistupuje k třídění šatníku velice přísně. Bez zbytečného váhání se odstraňují kousky, které se delší dobu nenosí nebo které už nejsou in či které nepadnou. Mezi stávajícími kousky se nachází především značkové, kvalitní a nestárnoucí modely, jako jsou Armani šaty, Twinset svetry nebo parky Blauer. Nekvalitní a už zničené kousky se rovnou vyhazují nebo se z nich stávají hadry do dílen kutilů. 

Když se však díky jarnímu třídění udělá v šatníku místo, mělo by se toto prázdné místo zase vyplnit. Ale čím? No především jarními kousky, které jsou zároveň letošními trendy. Takových kousků samozřejmě nemusíte mít mnoho, základ jarního šatníku letošního roku tvoří jen pár nezbytností. 

Klasika v podobě trenčkotu

Jaro bez jarního kabátu? To snad ani neexistuje. Proto byste si měli jeden takový kabát pořídit, v ideálním případě by se mělo jednat o kvalitní trenčkot, který bude v pastelových barvách. Samozřejmě můžete vsadit na neutrálnější odstíny barev, ale jaro se má nést ve znamení barevnosti, proto se trochu odvažte. 

Džínovina je stylová

Součástí základu jarního šatníku pro letošní rok jsou jednoznačně midi šaty a také midi sukně. Ale jak by měly takové kousky vypadat? V ideálním případě by měly být z džínoviny, to je zkrátka stylový materiál, z něhož se dnes vyrábí dokonce tenisky nebo kabelky. 

Bílé tenisky jsou nestárnoucí

Pokud jste milovníkem tenisek, nezapomeňte si je letos vytáhnout. Stejně jako vloni budou stylové i letos bílé tenisky, které hezky doplní jak elegantní outfit, tak také outfit ležérní až pohodlný. Nebojte se je kombinovat se sukněmi nebo kostýmky, kterým tak dodáte jakousi porci zajímavosti. Samozřejmě tenisky můžete i nadále kombinovat se sportovnějšími modely. 

Mohlo by se vám líbit...