Muži a letní obuv

 

Léto klepe na dveře. Toto období je specifické tím, že většinu dne, pokud nám to pracovní povinnosti dovolí, trávíme venku. Tomu musíme uzpůsobit i naše odění a obutí. Je nejvyšší čas prozkoumat aktuální módní scénu a vybrat si letní obuv.

Pánové, každá žena by jistě potvrdila, že na botách velice záleží. Vybrat tu nejlepší variantu je pro muže nejnáročnější právě v létě. Noha je zcela odkrytá a mnohý muž se tak cítí nesvůj. Nebojte se, dobám, kdy byla žabka považována za něco zženštělého naštěstí dávno odzvonilo. Pokud se chystáte na pláž, k vodě nebo i do fitka v horkém dni, kdy je třicet stupňů ve stínu, pozitiva těchto egyptských pohodovek. Věděli jste, že vznikly už zhruba patnáct set let před naším letopočtem?
Sportovní značka Nike investuje nemalé částky do vývoje svých modelů a nejinak je tomu i u žabek. Zvolíte-li si Nike žabky, získáte kombinaci kvality a špičkového sportovního designu. Bývají většinou v odstínech černé či šedé. Materiálem je obvykle umělá hmota, která však navzdory pochybám skvěle plní účel u vody, je lehce omyvatelná a anatomicky se přizpůsobí tvaru vašeho chodidla.

Pokud nejste příznivcem žabek a nenecháte se zlákat jejich pozitivy, nabízíme vám další gumovou alternativu! Crocsy! Značka Crocs se drží na přídi sportovní lodi už několikátým rokem a své modely neustále zdokonaluje a vylepšuje. Crocsy jsou velice praktickým obutím, navíc jsou zdraví prospěšné. Jsou vyrobeny z lehkého materiálu a dokonale anatomicky tvarované. Využijete je v letních dnech, ale i jako domácí přezutí.

Mohlo by se vám líbit...