Už máte to správné vybavení k vodě?

 

Doba horkých letních dnů se blíží. Dovolenou máte již jistě objednanou, volno v práci zajištěné a nezbývá, než se těšit na pořádné letní radovánky. Letní sezóna bude pestrá, slunečná a vzrušující, stejně tak jako letošní žhavé trendy plavek, sexy topů a elegantních klobouků, které k létu neodmyslitelně patří. Sexy top zvolte ideálně bez rukávů, avšak pozor na sluníčko. Nespalte se!
Nezáleží na tom, budete – li cestovat do dalekých exotických krajů nebo k české přehradě. Moderní plavky, ležérní top a sexy šatičky budete potřebovat všude.

Jaké plavky tedy letos určitě poletí? Mezi top trendy budou patřit všemožné šňůrečky a řetízky. Ať se už rozhodnete pro neotřelé modely, které svou originalitou oslní celou pláž nebo vsadíte na klasiku – prověřené tvary a střihy neuděláte chybu. Vyzkoušejte barevný minimalismus – jednobarevné kreace. Letí všechny odstíny od pestrých barev až po zemité klasiky. V kurzu jsou nejrůznější tkaniny a podobné vychytávky, které pomohou zakrýt případné nedostatky. Stále více do popředí se dostávají i plavky jednodílné. Ty vás ohromí zejména elegancí a jednoduchostí, která z vás udělá krásku, co má styl. Pokud jednodílné plavky sladíte s vhodnými doplňky jako například kloboukem, který vám letos nesmí chybět, budete za hvězdu!

Abyste okouzlili každého muže, co se projde po promenádě, buďte královnou stylu! K dokonalým plavkám, které zvýrazní vaše přednosti a zakryjí drobné nedostatky, nutně potřebujete klobouk. Právě klobouk podtrhne celý váš styling a zároveň vás ochrání před přebytečnými slunečními paprsky. Pojďte si léto dokonale užít. Buďte sama sebou a dopřejte si to nejlepší.

 

Mohlo by se vám líbit...