Jaro ve znamení neotřepané oranžové?

Jaro už máme v plném proudu. Konečně jsme mohli udělat obrovskou obměnu šatníku, kdy jsme vyházeli nepříjemné zimní oblečení, kterého jsme měli za letošní zimu opravdu plné kecky. Tenisky se dostali do čela a pomalu se také začínají i projevovat oblíbené baleríny, jež jistě nosí na ulici už každá žena. Do popředí se také dostávají i oblíbené sandálky, které s blížícím se květnem můžete začít už taky pomalu, ale jistě nosit. Zaměřte se taky především na to, abyste měli dostatek barevných kousků, protože černá je sice univerzální, ale přes rozkvétající barevné období se zrovna dvakrát nenosí.

Jaro a léto je skvělé zejména v tom, že se nemusíte bát nosit barvičky. Zkuste trochu rozveselit váš šatník, a pokud se bojíte nosit přece jen barevnější kombinace, zkuste to nejdřív jen s jedním barevným kouskem a ostatní nechte v monotónních neutrálních barvách. Jestliže se bojíte například královsky modré nebo pestře červené, zkuste to pak například s oblíbenou oranžovou, která se řadí k těm barvám, jež se hodí ke každému typu pleti a přece jen není až tak rozšířená, proto nebudete mít pocit, že ji má na sobě opravdu každý a budete jakýmsi unikátem.

Zkuste to s oranžovými šaty nebo lehkými topy

Jelikož je počasí už na šaty jako dělané, zkuste to nejdřív s oranžovými šaty. Možná by vás právě takové šaty hodně nadchly tím, že budete zářit v davu. Jestliže se však právě tohoto záření celkem bojíte, zkuste to s obyčejným oranžovým topem třeba na úzká ramínka. Pak k takové halence přidejte pouze jen neutrální černé nebo bílé kalhoty a metalově stříbrné nebo bronzové polobotky a budete mít look, který přece jen doslova nezáří, ale obdiv rozhodně budí. Nebojte se nosit takové pestrosti. Nyní se právě pestrost a jinakost nosí, tím si můžete být zcela jisti. Proč by se přece jinak staly moderními kousky stříbrné nebo zlaté, a to nejen na doplňcích, ale především na botách, kabelkách nebo oblečení?

Mohlo by se vám líbit...