Letošní módní trendy – oslava ženskosti a vášně

 

Letošní léto bude pořádně perné. Minimálně co se módy týče. Inspiraci módní návrháři hledali ve sluncem zalitém Španělsku, proto v ulicích letos spatříme oheň, žár a vášeň. Důmyslné detaily, okázalé střihy a charismatické prvky nenechají žádného muže chladným. Pojďte se nechat inspirovat španělskými rytmy!
Španělské ženy jsou charakterizovány jako šarmantní krásky, které umí nosit svá krásná opálená těla jak se patří. Nebojí se barev a proto letos zazáří odstíny ohnivě červené, pozitivně oranžové i slunečně žluté.

Kdo ještě nezná Vero Moda?

Pojďme si pro inspiraci k návrhářům značky Vero moda. Rafinované střihy jejich šatů jsou tím pravým pro žár horkých dnů. Vyzkoušejte zářivě oranžové šaty spadlé na jedno rameno. Na výběr máte z celé kolekce úžasných kousků, jistě budete mile překvapená. Značka Mango je též výbornou alternativou. Jejich originální vzory, propracované detaily v podobě rozšiřování od pasu dolů a nápadných vzorovaných látek vás okouzlí.

Košile jsou a budou IN

Trendy jsou letos košile. Košile na všechny způsoby. Jejich nenahraditelnou výhodou je vzdušnost a prodyšnost. Budete vypadat elegantně a stylově, ale zároveň budete svěží po celý dlouhý den. Skvěle se hodí do práce i pro volný čas. Hravě kombinovatelé jsou se šortkami, sukněmi i plátěnými kalhotami.
Pokud si budete chtít odpočinout od ohnivých odstínů červené a být za romantickou krásku, neváhejte sáhnout po čistě bílé. Půvab této barvy oceníte v každém ročním období. Na jaře a v létě bude též trendy. Bílá působí lehce jako peříčko. Vyzkoušejte jasně bílé sukně, bílé krajkované šaty, tuniky nebo topy. Pokud se s bílou propojí bronzové opálení vaší hebké kůže, efekt bude dokonalý.

Mohlo by se vám líbit...