Trendy jara a léta s nádechem hravosti

Letošními trendy jara a léta budou ostré barvy a výrazné odstíny. Módní návrháři nejvíce upřednostňují růžovou barvu zralých malin, v těsném závěsu se ale drží také červená, žlutá a modrá barva. Teplému období vévodí odhalení ramen a tento trend se již objevil i v loňském roce. Světový návrháři ale kouzlo odhalených ramen znovu promítli i do letošních kolekcí. Se smyslnými proužky a asymetrickými délkami přichází i hravé volánky, které se objevují na všech typech oblečení. Dalším nezaměnitelným trendem jara a léta jsou jednoznačně trička s poselstvím.

Módní pole designu

Objevte módní trendy na jaro a léto 2017. Po nepříliš výrazné zimě v přírodních odstínech se pomalu blíží jaro a po něm léto. S ním je zde opět čas na změnu šatníku a tato sezóna bude veselá a pestrá. Na řadu přijdou květiny, pastelové a výrazné barvy, veselé proužky, nestárnoucí černobílá klasika, romantické krajky, mnohé nové styly, spousta dalších aplikací a zajímavých prvků. Na jaře ozdobí vaše šaty i metalické odlesky a prostor dáme i extravaganci. Zářící mohou být kousky oděvu, doplňky nebo šperky. Zvolit můžete také skrze futuristické oblečení, nebojte se ani třpytivého náhrdelníku a lesklé kabelky.

Módní pestré a pastelové barvy

Pokud dáváte raději přednost méně nápadné eleganci, ale přesto vždy svěží a slušivé, vsaďte na oblíbené pastelové barvy. V současnosti je to zejména nebesky modrá, světle růžová, meruňková či mátová. Jemné pastelové barvy nahradí zemité odstíny zimy. Na řadu přijdou i neonové a reflexní odstíny. Už jste na pultech nalezli křiklavé barvy tenisek a bundiček? Jaro a léto bude obdobím plným barev, letos to bude také ohnivá a korálově červená nebo třeba kanárkově žlutá. Nechybí ani křiklavá fuchsiová. Tyto výrazné barvy jsou velmi vhodné i k doplňkům jako batohy nebo kabelky. Zahalte se do puntíků, pruhů, květů nebo přetrvávajících kostek. Tento módní trend je veselý a určitě si vás naprosto podmaní.

Mohlo by se vám líbit...