Retro letos zavítá i do světa plavek. Na co se můžeme těšit?

Sledujete módu? Jste nadšenec do módního světa? Pak jistě víte, že se opět po několika letech vrací retro. Jedná se o styl, který povoluje různé pestré barevné kombinace. Přináší zejména červené a oranžové kousky, specifický je i díky svým vzorům, z nichž nejoblíbenější jsou puntíky a proužky. Co se týče konkrétních kousků, které tento styl přináší, vyjmenovat můžeme například zvonové kalhoty, batikovaná trička, oblíbené kostýmky nebo třeba široké gumičky. Mimochodem, i plavky musíme zmínit. Právě retro plavky totiž budou vládnout letošnímu létu.

Počasí si s námi aktuálně hraje. Člověk má v hlavě zafixováno, že po zimě přichází jaro, jenže to jsme nějak přeskočili a najednou jsme se octli v horkém létě. Pokud patříte k lidem, kteří léto milují, jistě se těšíte na nadcházející plavkovou sezonu. Plavky se pomalu ale jistě dostávají do obchodů s oblečením, což je dobrá zpráva pro ty, kteří se už nyní chtějí na toto roční období připravovat. Otázkou je, jaké plavky koupit, abychom letos stoprocentně zaujali?

Oranžová barva frčí

Jak jsme zmínili, retro styl zavítal i do světa plavek. Nejlépe uděláte, pokud si zakoupíte plavky v oranžové, hnědé nebo v červené barvě. S těmito barvičkami skutečně zaujmete nejvíce a na míle daleko. Nemusíte si plavky kupovat jednobarevné, zmínili jsme, že retro styl povoluje různé barevné kombinace, proto se jich nebojte.

Zelenou mají proužkované či puntíkované plavky.

Jaký střih plavek vybrat?

Pokud jste před nedávnem navštívili obchody s oblečením, jistě jste si všimli, že se na pultech obchodů nachází hromada zajímavých střihů. V nabídce obchodů s oblečením jsou nyní jak bikiny, tak i jednodílné plavky. Jestli vám smíme poradit, sáhněte po jednodílných a zároveň jednobarevných plavkách, které jsou pro letošní léto jako dělané. Pokud si vzpomínáte na legendární seriál Pobřežní hlídka, nechte se právě tímto nestárnoucím seriálem inspirovat.

Mohlo by se vám líbit...