Vyvarujte se módním trapasům díky základním pravidlům oblékání

I když máte cit pro módu, ani vy se nemusíte vyvarovat všem módním trapasům, které čekají na každém rohu. Samozřejmě více módních trapasů potkává ty, kteří módě zrovna dvakrát nerozumí, kteří si obléknou to, co jim jako první přijde ráno pod ruku. Ve skutečnosti však nejednomu módnímu trapasu lze předcházet, a to tak, když si člověk osvojí pravidla moderního oblékání. Takových pravidel opravdu není moc, jen se jich je třeba držet.  

Jak nosit legíny 

Mnoho módních trapasů vzniká, když si žena oblékne legíny. Legíny už dávno nejsou jen domácím oděvem, dnes se dají nosit i do společnost. Ostatně měl by je nosit člověk, který na ně má postavu, ženám s větší váhou se nedoporučují. Stejně jako se nedoporučuje nosit pod legíny spodní prádlo s lemy, ideální je bezešvé spodní prádlo, které působí neviditelně. A pozor na průhlednost! Tak vzniká také celá řada trapasů.  

K legínám se obecně nehodí krátké svršky. Je třeba k nim dávat minimálně takové topy, které sahají do půlky stehen. Legíny opravdu nejsou džíny, nezamaskují každou nedokonalost. Bohužel pod nimi často celulitida vynikne, proto si dávejte pozor na to, jak je kombinujete.  

Volte vždy správné spodní prádlo 

Mnoho trapasů vzniklo, když si ženy daly nevhodné spodní prádlo pod nějaký outfit. Většinou šly vidět švy, tudíž každý vědě, že není zastánce tang nebo takzvaných brazilek. Abyste předcházeli těmto typům trapasů, doporučujeme nosit bezešvé spodní prádlo, které opravdu působí neviditelně. Dobrou volbou jsou zmiňované brazilky nebo taky zmiňovaná tanga, kterých si nikdo nevšimne.  

Nevolíme správnou velikost 

To, že máte pár kil navíc, není nic, za co byste se měli stydět. Jenže je třeba si to připustit a zbytečně nezvýrazňovat vaše nedokonalosti o číslo menším oblečením. Volte takové kousky, které jsou volnější, nevadí, že to není velikost XS, ale je to velikost M.  

Mohlo by se vám líbit...