Klobouky se vrací do módy. Jaký udělá radost vám?

I když jsme na to v uplynulých 30 letech zapomněli, Česko stále je klobouková velmoc. Díky bohu, že se opět do módy vracejí ležérní i elegantní kousky, které produkuje nejen firma z Nového Jičína. Už tušíte, jaká krása se bude hodit pro váš dnešní den? 

Naprosto změní celkový look 

Ať již zvolíte baseballku, volnou čepici, nebo třeba klobouk, vždy se celková atmosféra z outfitu naprosto změní. Můžete si dovolit více líčení, nebo naopak nude look, se kterým více vynikne pokrývka hlavy. Jaké klobouky jsou letos in?  

Ten s širokou krempou milujeme nejvíce 

Trenčkot a k němu pohodové šaty. Lodičky a kabelka. Ale pořád tomu něco chybí. Nalíčíte se, uděláte si vlasy. Ale stále to není ono. Čím to bude? Zapomněla jste přeci na klobouk s širokou krempou. Vyzkoušejte a uvidíte, proč z vás klobouk se širokou krempou udělá dokonalou dámu. Dodejte si sebevědomí. Buďte svá.  

Slamák pro každý den 

Už s prvním příchodem jarních paprsků jej vítáme. Evokuje letní podvečer na promenádě u moře. Slamák se navíc dá skvěle kreativně dotvořit a je tak zcela na vás, zda se na něm vyskytne elegantní krajkový pásek, nebo si na něj dáte odznáček s lebkou a metalovou kapelou. Slamák je skvělá možnost, jak se odlišit. A to jsme ještě nezmínili vysoce sexy country style.  

Pánský klobouk 

Pánský klobouk naleznete také v dámském odvětví. A dodá vám dokonalý drajv. K sexy loknám bude působit jako magnet na muže, k pohodovému business obleku s motýlkem, sametkou nebo vázankou zase jako jasně vyslovený názor, který řeknete beze slov. Nasaďte si pánský střih klobouku a radujte se z každého dne, kdy jste sama sebou.  

Už to vidíte taky? Možná brzy budete jako my – v oddělení klobouků si budete hledat svůj jedinečný styl. Vítej, sebevědomá ženo! Konečně máme možnost zazářit přesně tak, jak jsme si to vždy přály. 

Mohlo by se vám líbit...