Kavitace a presoterapie jako bezbolestná a neinvazivní liposukce 3. generace

kavitace iposukce

Bezbolestná, bezriziková alternativa liposukce v podobě přístroje s velkou léčebnou sílou, zaručující výsledky hned po první proceduře. Přístroj provádí liposukci bez nutnosti operace pomocí kavitačního ultrazvuku. Jde o moderní a bezbolestnou účinnou alternativou chirurgické liposukce. Neinvazivní a bezpečné ošetření redukuje tukové polštářky, které nelze odstranit ani dietou a cvičením.

Revoluční způsob formuje vaši postavu, v oblasti břicha, hýždí, boků, stehen, kolen i rukou bez anestezie a jizev. Principem je rozbití membrány tukových buněk pomocí ultrazvuku. Obsah se z buněk uvolní do mezibuněčného prostoru a pomocí presoterapie je odplaven lymfatickými a močovými cestami z těla ven. Jde o nejefektivnější prostředek pro dlouhodobé zbavení celulitidy a tukových ložisek.

O terapii

  • průměrný úbytek za 40 minut ošetření je udáván na 2 – 4 cm tuku
  • umožňuje rychlé, bezrizikové a efektivní formování těla
  • redukce tukové tkáně bez nutného období zotavení po zákroku
  • zeštíhluje problémové partie a odstraňuje celulitidu
  • trvalé výsledky znatelné již po první léčbě
  • řešení bez nutnosti chirurgického zákroku

Dnešní doba je plná stresu a shonu, nevhodného stravování i diet, nedostatku fyzické aktivity a lidí s nadváhou. Striktně dodržená dieta, silná vůle a pravidelné cvičení v tělocvičně pomáhá redukovat váhu, ale celulitidu v oblasti stehen, břicha, na bocích a hýždích obvykle prostě takto neodstraníte. Nová technologie umožňuje liposukci bez bolesti a rizika, kterou sebou nese operace.
Pokročilá kavitační technologie umožňuje koncentrovanou energii nasměrovat do specifické zóny uvnitř pacientova těla a rozvrátit podkožní tukové buňky. Nepoškodí ale pokožku, nervové ani svalové tkáně.Jakmile je tuková tkáň zničena, tuk se ve formě triglyceridu vypouští do intersticiální tekutiny, která je mezi buňkami. Zde je enzymaticky metabolizovaná do glycerolu a volných tukových kyselin. Glycerol je vodou rozpustný a absorbuje se oběhovým systémem. Následně dochází k jeho využití jako zdroje energie. Nerozpustné volné tukové kyseliny jsou mezitím přeneseny do jater a tam jsou zpracovány jako ostatní tukové kyseliny včetně těch z potravy. Proto je tento efekt trvalý a odstraněný tuk se do tkáně nevrací zpět.

Mohlo by se vám líbit...