Malá albínka si může diktovat, se kterými módními značkami bude spolupracovat 

Holčička se narodila v roce 2008 a ihned při narození bylo jasné, že je vše, jen ne tradiční. Narodila se Afroamerické dvojici, kde mají oba rodiče hnědé oči a výrazné rysy. Jaké bylo překvapení, když se jim narodila albínka.  

Nečekaná kráska 

Než se dítě narodí, jste nervózní a netušíte, jakou bude mít podobu. Přesto si jej již nějak představujete. Rodiče malé Avy Clarke se ale nemohli svého malého pokladu vynadívat. Narodila se jim albínka. Má světlou porcelánovou pleť, modrozelené oči a růžové výrazné rty. Jaká krása! A dokonale neobvyklá krása.  

Našli si ji sami 

Již v útlém věku měla malá Ava nabídky od různých firem, aby pro ně natočila tu reklamu, tam zase módní fotografie s dětským oblečením. Vypadala jako malý andílek, který sem byl seslán přímo z nebe. Její velmi nečekaný vzhled, který byl vzhledem k jejímu původu naprosto nečekaný, si modelingové agentury zamilovaly.  

V klipu Beyoncé 

Svět si jí všimnul. Té křehké krásky, která má andělské kudrlinky jako malý andělíček. Kromě focení do časopisů a módních editorialů se začala věnovat také herectví. A přišla první nabídka do velkého světa showbusinessu. Až si příště pustíte píseň od Beyoncé s názvem Limonade, bude tam hrát právě malá Ava.  

Genetická porucha jako hlavní výsada 

Někdo by se celý život styděl. Dnešní doba ale naštěstí přeje originalitě, a proto se všichni učíme chodit po světě se vztyčenou hlavou, ať již máme příběh jakýkoliv. Avin vzhled je zapříčiněn genetickou poruchou, která se nazývá albinismus. Její pokožka nemá dostatek melaninu. Ten ostatně chybí i ve vlasech, obočí, nebo třeba řasách. Chybí i v oční sítnici.  

Ava kvůli albinismu může mít potíže se zrakem a měla by se vyhýbat slunečním paprskům. Její kůže je nesmírně náchylná na spálení sluníčkem.  

Mohlo by se vám líbit...