Nová sezóna = nová móda

Pomalu ale jistě nám už léto končí, proto zatlačíme slzu a z šatníku pomalu, ale jistě vytáhneme teplejší oblečení. Je potřeba se ale rozhlédnout, co v letošním podzimu bude hitem ulice. V čem vyrazit, abychom byly módní a šik? Máme pro vás pár typů, jak rozzářit podzimní ulice.

Vosí pas

Zahoďte nudné okoukané doplňky a vyměňte je za krásné široké pásky. Zapomeňte na pásky u kalhot. Tyto pásky jsou široké i více jak 15 cm a vykouzlí vám krásný vosí pas. Nosí se na halence či širších šatech.

Vycpávky jsou zpět

To, že se móda neustále vrací a jen se trochu vylepší, není nic nového. Proto jsou zpět vycpávky ramen. Najdete je všude, od halenek, dámských košil až po kabáty. V kombinaci se širokým páskem budete majitelkou postavy tvaru přesýpacích hodin.

Výrazné punčocháče

Některé z nás je milujeme, jiné se jim vyhýbají, řeč je o punčocháčích. Tohle ale nebudou jen tak obyčejné tělové punčocháče, jak je všichni moc dobře známe. Tyto punčocháče jsou v různých barvách například zelené, oranžové, žluté. Také musí mít nějaký vzor. Nejlepším možným vzorem je krajka. Určitě nezapomínejte na krásnou vínově červenou barvu. V takových punčocháčích vyniknete a budete sexy.

Vzor je daný

Letošním hitem v oblasti vzorů jsou výšivky. Pokud si pořídíte halenku či kabát s krásnou výšivkou určitě neuděláte chybu. Největším módním trendem jsou výšivky růží. Jsou romantické a dají vašemu oblečení ženskou jemnost a smyslnost. Nebojte si výšivky kombinovat, ale myslete na to, že s ničím se to nemá přehánět. Do výšivek se můžete pustit i samy a ze starého kousku uděláte jedinečný hit.

Mohlo by se vám líbit...