Co se teď nosí?

Podzim nám letí na plné obrátky. Slunečné počasí se střídá s deštivými dny. Tak to na podzim prostě bývá, ale móda každý rok stejná rozhodně není. Co tedy obléknout a po jakých barvách sáhnout, abychom byly IN? To vám prozradíme níže.

Trvalý trend

Jak už to bývá několik let, trendem podzimu je kůže. Pokud se do ní obléknete, určitě nic nezkazíte, ba naopak. V kurzu je jak jinak než černá a hnědá, ale nebojte se také trochu odvázat a sáhnout po netradičních barvách z tohoto materiálu jako je červená, hořčicová, zelená.

Boty

To, že kdo obuje kozačky sahající po kolena, bude IN je jasná věc. Nebojte se sáhnout také po kotníkových botách. Jestli budou na podpatku nebo s traktorovou podrážkou či kombinace obojího necháme na vás, ale věřte, že určitě nesáhnete vedle.

Také zvířecí vzor se botám letos nevyhnul. Hitem se pro letošní podzim stala hadí kůže.

Barvy

I přesto, že vás podzim bude svádět svým deštivým počasím, oblékat se do smutných barev řekněte NE! Staňte se tou vyčnívající z davu a využijte velkou škálu podzimních barev. Takový hořčicově žlutý kabát je báječným zpestřením podzimních ulic. Pokud je ale tato barva na vás moc výrazné, nebojte se tmavě zelené či vínově červené.

Pokud se na tak barevný kabát necítíte, zkuste oživit svůj outfit barevnými doplňky jako je šála, čepice, rukavice, kabelka. Také velice krásně vypadají barevné podzimní klobouky.

Nebojte se experimentovat, ale dejte si pozor na kombinace barev, abyste to přeci jenom nepřehnaly a barvy se mezi sebou nepřebíjely.

Mohlo by se vám líbit...