Jak si ubrat pár let

Kdo by nechtěl vypadat o pár let mladší? Neznám nikoho takového. Pokud chceme vypadat dobře i za pár let, je třeba o svou pokožku dobře pečovat již od svého mládí. Jestliže jste o sebe nepečovali, nikdy není pozdě začít. Na zdravý životní styl a péči o svou osobu není nikdy pozdě. A co si budeme nalhávat, lepší začít pozdě než nikdy.

Neváhejte zařadit do svého života správný pitný režim a přísun vitamínů.

Dáme vám pár estetických typů, jak si ubrat pár let jednoduchým líčením.

Make-up

Tvář je jako malířské plátno. Je třeba si ji dobře připravit. Proto dbejte na důkladné odličování a pravidelné čištění. Pleť je třeba hydratovat. Než nanesete make-up vždy použijte podkladový krém. Ten zajistí vyplnění vzniklých vrásek. Poté jak nanesete make-up vrásky se stanou téměř neviditelné.

Při nanášení make-upu používejte štětec. Díky němu použijete mnohem méně líčidla, než byste nanesla rukou nebo houbičkou. Pokud budete mít na obličeji velkou vrstvu make-upu budete působit mnohem starší.

Oči

Zaměřte se i na správné líčení očí. Přeci jenom všichni víme, že s věkem nám oční víčka klesají. Proto používejte pouze tenkou linku. Můžete použít světlé stíny, které vám oko rozzáří a zvětší. Také je potřeba dbát o své obočí. S věkem nám obočí vypadává a také světlá. To je důvod, proč je třeba si jej poctivě domalovávat. Je třeba ale myslet na to, že moc výrazné obočí může být na škodu. Proto všeho s mírou.

Rty

Každá dáma by měla mít namalované i rty. Pozor si dejte na rozmazanou rtěnku. Aby se vám tohle nestávalo, používejte konturu na rty. Ta by měla být zcela stejné barvy jako rtěnka.

Mohlo by se vám líbit...