4 módní doplňky, které letos musíte mít 

Jsou doplňky, bez kterých se zkrátka neobejdete. V letošním roce se jedná především o kombinaci osvědčené klasiky a moderních prvků, ať už se jedná o kabelky, pokrývky hlavy nebo náhrdelníky. Jedno mají ale všechny módní doplňky společné – jsou výrazné a neměli byste se je snažit přebíjet jiným doplňkem nebo oblečením. 

Široké pásky 

Pásky jsou nezbytnou součástí šatníku snad každé ženy. Letos platí pravidlo, že čím je pásek širší, tím lépe. Široké pásky zvýrazní pas a opticky vytvoří siluetu přesýpacích hodin. Ideální je nosit takový pásek přes dlouhý blejzr, kardigan nebo svetr. Hodí se ale i k úzkým šatům. Abyste z tohoto doplňku získali co nejvíce, vybírejte pásek v hnědé nebo černé barvě, tak ho budete moci kombinovat s většinou šatníku a v každém ročním období. 

Fialové kabelky 

O tom, že je fialová hitem letošní sezóny, už není pochyb. Nezbytným doplňkem je proto fialová kabelka jakékoliv velikosti a tvaru. Zkombinovat ji s ostatním oblečením ale není příliš snadné, držte se nejlépe podobných barev a odstínů, například růžové nebo modré. Stylově ale bude vypadat i žlutá, zelená nebo oranžová, a pak samozřejmě neutrální barvy – šedá, černá nebo bílá. 

Řetězy a perly 

Řetězy kolem krku už dávno nejsou doménou rockerů. Tento rok jsou v kurzu výrazné řetízky v různých délkách, které opticky prodlouží krk. Pokud je vám bližší elegantní móda, jasnou volbou budou perlové náhrdelníky, náramky a náušnice. Nebojte se ale ani gumiček do vlasů nebo kotníkových náramků s perlami, které se hodí i na každodenní nošení. 

Barevné šátky 

Už se vidíte na dovolené u moře? Přivolat ji můžete barevným bandana šátkem ovázaným kolem hlavy, fungovat bude ale i velký šátek zavázaný pod hlavou, ze kterého ležérně vykukují vlasy a ofina. Na trhu se začínají objevovat nejrůznější barvy, potisky a vzory, které snadno zkombinujete s jakýmkoliv oblečením, velice populární jsou ale vintage potisky. 

Mohlo by se vám líbit...