Po jakém doplňku sáhnout

Každé ženě záleží na tom, jak vypadá. Proto si nechává záležet na svém oblečení. Sledování módních trendů je základem. Ovšem je třeba brát v potaz i to, co zrovna vaší osobě bude slušet. Pokud zvolíte vhodný podzimní outfit, je třeba jej doladit k dokonalosti vhodnými doplňky. Které to v tomto období jsou?

Šála

Jedním ze základních doplňků by v tomto chladném počasí měla být zaručeně šála. Při výběru šály dbejte na kvalitní a příjemný materiál. Na krku je velice citlivá pokožka, a špatně zvolený materiál by vám mohl být nepříjemný. Nebojte se sáhnout po bavlně, vlně nebo hedvábí.

Určitě není na škodu, mít takových šál více. Váš šatník by měl obsahovat šály jak neutrálních barev, tak těch výrazných. Neutrální barvy mají tu výhodu, že nemusíte uvažovat, zda se vám šála hodí či nehodí k vašemu outfitu. Pokud zvolíte barvu výraznější, je třeba zvážit, zda je vhodná.

Úzký pas

Letos se nám do módy také vrací široké pásky. Tyto pásky se umisťují na halenky nebo šaty do pasu. Jsou ozdobné a díky jejich šířce a umístění vytvoří siluetu přesýpacích hodin. Pásky jsou většinou kožené. Pokud zvolíte černý, není třeba si lámat hlavu, k čemu jej nasadíte. U barevných je třeba umět barvy kombinovat. Pokud vás trápí menší bříško, tak tímto páskem jej zvládnete lehce a stylově zamaskovat.

Čepice

Mít i hlavu v teple je dosti důležitá věc. Ženy se tohoto pohodlí často vzdají, protože představa nasazení čepice není zrovna ideální. Mnohé z nás si také myslí, že jim čepice nesluší. Je třeba se ale nebát experimentovat. Zkuste si vyzkoušet baret. Zaručujeme vám, že ten sluší každému a je navíc letos velký hit.

Mohlo by se vám líbit...