Šaty s límečkem – to je to pravé pro teplé počasí!

Konečně nastalo pro ženy to období, které jim umožňuje nosit oblíbené šaty. Přece jen jsou džíny mnohdy nepohodlné, a kde kdo se v nich během letních měsíců potí. Navíc například šortky jsou ženami naprosto zavrhované, protože se zkrátka dostává na povrch nepříjemně přetékající stehno, i když jsou nohy štíhlé jako palička. Šaty jsou proto mnohem lepší variantou. Nebo tedy ještě sukně, ale k těm se musí vybírat vhodný top, a tak raději volte oblíbené šaty, protože právě s nimi stoprocentně budete excelovat během horkých letních dnů. Navíc pod šaty se skvěle schovají i plavky, když budete mít v plánu navštívit koupaliště s bandou kamarádů.

Jaké šaty jsou však letos v létě trendy? Jedná se o áčkové typy, které byly „in“ loňskou sezonu? Kdeže! Tyto šaty, které umožňovaly především ženám s plnější postavou skrytí všech nedokonalostí, už nejsou na prvním místě žebříčku nejoblíbenějších a nestylovějších šatů letošního léta. Jedná se nyní především o elegantnější šaty s límečkem. Límeček totiž naprosto trhá rekordy v prodejnosti, co se týče oblečení.

Přidejte k nim nadkolenky a bude to skvělý outfit!

Límeček je však jen přišitý zespodu šat. Nemusíte se tedy bát, že byste museli pod šaty rvát ještě nějakou košili a bylo by vám v tomto looku horko. Šaty jsou většinou rovného střihu a trochu volnější, a tak se nemusíte bát již zmiňovaného horka. Pakliže je však den trochu chladnější, vezměte si k nim nadkolenky a tenisky. Přesně to je nyní velmi populární kombinace, kterou by vám jistě schválil kdejaký módní kritik!

Šaty v obchodě najdete v různých barvách a pohybují se v cenovém rozpětí od tří set do pěti set. Samozřejmě mnohdy najdete i o něco dražší, ale to je jen otázka hledání. Jistě je ale najdete v jarních výprodejích, a tak rychle do obchodu pro ně! Budou totiž pryč během mrknutí oka – tím si můžete být jisti.

Mohlo by se vám líbit...