Zvolte si skvělý look na svatbu vašich přátel

Často se to stává – přijdete domů, mrknete se do poštovní schránky a najdete v ní obálku. Je hezky nadepsaná, takovým tím zlatým ozdobným písmem. Je jím nadepsáno pozvání na svatbu vašich blízkých přátel, na kterou jste srdečně zvaní. Samozřejmě, že neodmítnete, a už v danou chvíli začnete uvažovat, co jim asi dáte jako svatební dar. Vhod přicházejí nejrůznější spotřebiče, ale přece jen se uchýlíte k něčemu originálnějšímu a srdceryvnějšímu.

Posléze vás však napadne mnohem důležitější věc, která vám dá zabrat mnohem víc než vymýšlení dárku. Pokud totiž není svatba daná v nějakém tématu a není přesně stanoveno, co se má obléknout, uvědomíte si, že nevíte, v čem půjdete. Začnete tedy vyšilovat a najednou se snažíte o vymyšlení co nejlepšího outfitu, díky kterému byste alespoň trošku mohli zazářit, ovšem samozřejmě méně, než budou zářit novomanželé.

Pakliže jdete v páru – slaďte se

Pokud jste pozvání jako pár, rozhodně se domluvte s partnerem nebo s partnerkou na podobném oblečení, alespoň tedy na barevné kombinaci. Pánové si většinou nemusí lámat hlavy, protože dámy už jistě přijdou s řadou nápadů, které jsou pro vás jako pár naprosto dělané. Jedná se především o nejrůznější velmi stylové kombinace, díky kterým bude hned na první pohled znát, že k sobě patříte. Většinou se ovšem ženy snaží zkombinovat především barvy, proto se nemusí pánové bát, že by se snad museli obléknout naprosto stejně jako dámy.

Jestliže nevíte, nejdříve se rozhodněte pro dámské šaty. Měly by být buď dlouhé, nebo alespoň ke kolenům. Kratší se bohužel neakceptují a jsou naprosto nevhodné. Možná byste měli zvážit především výraznou barvu, protože bílá bude patřit jen nevěstě a černá zase ženichovi. Ideální barva je červená nebo královsky modrá. K těmto barvám se totiž pak následně perfektně ladí i muž, protože pak jen stačí, aby si dal v takové barvě motýlka nebo úzkou vázanku.

Mohlo by se vám líbit...