Naučte surfovat a zažijte naprostý pocit štěstí!

Letní dovolená se kvapem blíží a jistě vás lákají především takové ty letní destinace u moře, kde se budete po celých čtrnáct dní jen válet na pláži, odpočívat, číst svou oblíbenou knihu, občas na sebe necháte spadnout kokos a po takové ráně do hlavy si na chvilku zdřímnete, přičemž vás sluníčko ožehne do krásné, ale bolestivé červené barvy. Možná byste to nyní mohli zkusit především s oblíbenou destinací nazvanou Kanárské ostrovy nebo třeba Karibské ostrovy. Vždyť kdo by nechtěl připlout do moří piráta Jacka Sparrowa!

Taková dovolená u moře však v sobě nenese jen válení se u moře, ale také samozřejmě navazování nových přátelství, diskotéky, nakupování, poznávání památek, oblíbené stravování, plavání s delfíny nebo třeba sport. S sebou na dovolenou si jistě vezměte například badmintonové pálky, ať si na pláži nemusíte zahrát jen volejbal, který pro vás samozřejmě zrovna není. Nebo to na takové dovolené u moře zkuste především s nyní velmi populárním surfováním! Jestliže se však bojíte, že se to na dovolené nenaučíte, a chcete mít jistý předstih, naučte se surfovat už v Česku. Samozřejmě ne na moři piva, kterým je Česká republika proslulá, ale zkuste to například se surfováním v aréně v Praze!

Hurá do Letňan!

Jedná se o skvělou surf arénu v Praze v Letňanech, kdy se během několik hodin naučíte skvěle surfovat. Díky tomu, že tam mají své vlastní simulátory moře a také surfy, naučíte se bezproblémově a stoprocentně této dovednosti. U moře pak jen budete sklízet obdivy nejen od vašich známých a kamarádů, s nimiž na takovou dovolenou pojedete, ale také od jiných obyvatelů daného ostrova. Surfování je opravdu skvělé a takový pocit štěstí při sportu jste jistě doposud nezažili! Nemusíte se bát, že do této arény jen přijdete a budete hozeni rovnou do vody bez nějakých instrukcí. Váš instruktor vám bude během lekce věnovat veškerou svou pozornost, zaučí vás a dá vám ty nejlepší tipy, jak se udržet na každé vlně.

Mohlo by se vám líbit...