Francouzské značky, které musí obohatit i váš šatník

Každá žena miluje módu. To je zkrátka dané jako to, že po každé zimě přichází jaro (i když letos by se dalo říct, že jsme jaro úplně přeskočili). Ženy dokážou v obchodech s oblečením utratit hotové miliony, pokud chtějí obohatit svůj šatník. Jestli chcete aktuálně i vy svůj šatník obohatit, je ten nejlepší čas. Na pulty se totiž dostaly nové kousky fenomenálních francouzských značek, které je třeba mít. Jaké francouzské značky máme na mysli?

O Francii se říká, že je to země módy. Právě zde vznikají nestárnoucí a dech beroucí modely, s nimiž ženy okouzlují na míle daleko. Právě zdejšími ulicemi se prochází ty nejkrásnější ženy, jež se nebojí nosit to, co je v módě. Pokud i vy toužíte po něčem skutečně moderním, sáhněte po kouscích z níže uvedených značek, které vás stoprocentně zvednou ze židlí.

Jaké francouzské značky to jsou?

Musier Paris

Mezi nejnovější značky patří francouzská módní značka Musier Paris, kterou si ženy zamilovaly na první pohled. Za jednotlivými modely stojí jedna z největších současných pařížských ikon Anne-Laure Mais. Svou módu prezentuje zejména na sociálních sítích, konkrétně na Instagramu.

Rouje

Pokud znáte Jeanne Damas, znáte i značku Rouje. Značku vlastní právě zmiňovaná šestadvacetiletá Pařížanka, která opět svou módu prezentuje zejména na sociálních sítích (opět na Instagramu). Samotná Jeanne Damas je ikonou mnoha francouzských žen. Má přesně tu nonšalantní krásu, kterou jsou Francouzky proslulé.

Sézane

Další velice oblíbenou a populární francouzskou značkou je značka Sézane, která začala dobývat svět pomocí prodejů na Ebay. Značka si získala tak obrovskou popularitu, že musel vzniknout i internetová obchod. Díky obrovskému zájmu o jednotlivé kousky vznikla nedávno nová kolekce, kterou si jistě zamiluje nejedna žena. Budete taky jednou z žen, která se pyšní kousky z kolekce této francouzské značky?

Mohlo by se vám líbit...