V jakých filmových snímcích dominovaly šperky Tiffany?

Šperky jsou nedílnou součástí žen. I tak by se to tedy dalo říct. Ženy vědí, že jednotlivými šperky se výrazně rozzáří nejeden outfit. Jsou si vědomy toho, že pokud dokážou zkombinovat šperky se zbytkem outfitu, zaslouží si rovných deset bodů z deseti. Pokud patříte k lidem, kteří šperky milují, určitě máte i svou oblíbenou firmu, do které si pro šperky chodíte. K nejoblíbenějším výrobcům šperků se řadí značka Tiffany, ostatně právě šperky z dílny Tiffany zazářily v nejednom unikátním filmovém snímku. Víte, v jakém snímku šperky zazářily?  

Šperky Tiffany jsou známé především díky své tyrkysově zbarvené krabičce, ve které se vždy nachází. Krabičky se dají do stejně zbarvených taštiček a dárek je tím pádem kompletní a předává se obdarovanému. Prozraďme si však filmy, kde jimi byli obdarovaní herci či herečky.  

Snídaně u Tiffanyho 

Bylo by zvláštní, kdyby se ve filmu Snídaně u Tiffanyho neblýskl i některý šperk z dílny značky Tiffany. Šperky se v tomto oblíbeném snímku objevují ve vícero scénách. Jelikož film měl takový úspěch, o němž se tvůrcům ani nesnilo, velký úspěch měly i samotné šperky, které si ve filmu střihly taky svoji roli.  

Dennyho parťáci 

Vzpomínáte si na snímek z roku 2001, který nese název Dannyho parťáci? Právě tato kultovní komedie, kterou má na svědomí režisér Steve Soderbergh, je taky plná šperků Tiffany. Šperky zdobí především hlavní hrdinku Julii Roberts, která má třeba náušnice s černými perlami a diamanty. 

Pravá blondýnka 

Ve stejném roce vznikla ještě jedna oblíbená komedie, a tou je Pravá blondýnka, kde si střihla hlavní roli herečka Reese Vitherspoon. Právě zde má na sobě také přívěsek z dílny značky Tiffany, konkrétně je z kolekce Return to Tiffany z roku 1997.  

Velký Gatsby 

Oblíbený filmový snímek Velký Gatsby je také plný unikátních šperků. Na scéně se objevuje na hlavní hrdince hned několik šperků najednou, a tak je opravdu nemůžete přehlédnout. 

Mohlo by se vám líbit...