Jaké hodinky nosí nejmocnější muži planety?

Dneska nejen ženy, ale už taky i pánové hledí na svůj vzhled. Přece jenom vzhled je to, co se dneska považuje za hlavní, a je vlastně to první, díky čemuž si vytvoříme názor na daného člověka. K perfektnímu outfitu je nutné mít ovšem i doplňky, kdy tím nejoblíbenějším doplňkem jsou hodinky. Pojďme si nyní říct, jaké hodinky nosili ti nejmocnější a nejznámější lidi naší planety.

V poslední době se velice oblíbené staly hodinky, které nekoupíme jen tak běžně v bižuterii. Hodinky se tedy staly jakýmsi luxusem, který si chtějí lidé dopřát. Nejedná se o nic extra drahého, pokud si tedy nechceme koupit chytré hodinky Apple Watch nebo třeba nějaké ze seznamu těch nejdražších hodinek světa.

Když už jsme zmínili ty nejdražší hodinky světa, možná by vás alespoň namátkou zajímalo, jaké hodinky se do této skupiny řadí. Titul těch zcela nejdražších hodinek světa získaly ty z dílny Patek Philippe, které se v Ženevě na charitativní akci prodaly konkrétně za sedm milionů dolarů.

Pojďme však k tématu tohoto článku a pojďme si odhalit, jaké hodinky nosili ti nejmocnější, nejznámější a nejvlivnější lidi naší planety.

Jaké hodinky nosil Albert Einstein?

Hodinky nás provází napříč generacemi a staletími. Pokud bychom se měli zastavit u génia, o němž byl nedávno natočen i několikadílný seriál, u Alberta Einsteina, tak jeho oblíbené hodinky uvidíme snad na každé jeho fotografii. Byly to hodinky značky „Longies Rectangular model“, které pocházely z roku 1929. Vespod do nich měl vyryté své jméno.

Jaké hodinky nosí Barack Obama?

Bývalého prezidenta Spojených států amerických Baracka Obamu jistě znáte. I tato hlava USA se samozřejmě neobejde bez kvalitních hodinek. Jeho hodinky ale nebyly tak výrazně zlaté, jako Einsteinovi, ale řadí se spíše do kategorie těch klasických, sytě černých řemínkových hodinek. Jeho oblíbenci byly rozhodně hodinky značky Jorg Gray, konkrétně Jorg Gray 6500 Chronograph US Secret Service.

Mohlo by se vám líbit...