Kabelky, kvůli kterým se musí zhřešit

Módní svět aktuálně přišel s novou vlnou kabelek. Kabelky jsou neodmyslitelnou součástí našich outfitů a rozhodně bychom je neměli podceňovat. Málokdy se nám však v obchodech něco líbí, a tak většinou nakupujeme na internetu. Nyní se ale s novými kabelkami doslova přetrhl pytel a koupit si chceme rovnou všechny! Jenže to by nás taky mohlo zruinovat. Pojďme si tedy říct, za jaké kousky se opravdu vyplatí utratit i celou výplatu.

Co se týče oblečení, velice často hřešíme. Přece jenom milujeme oblečení, které je dnes velice elegantní, nikoliv ležérní, jak jsme byli zvyklí dříve. Dnes vede elegance, která má něco do sebe. K eleganci se neodmyslitelně řadí i již zmiňované kabelky, kterých je najedno víc jak dost.

• Květiny, květiny, květiny

Pokud byste chtěli utratit za kabelku, pak byste měli sáhnout po té, která je poseta květinami. Květiny jsou aktuální hit. Tento vzor musí mít na sobě nejen kalhoty, ale taky kabát, bunda či právě kabelka. Například v ZAŘE nyní najdete krásnou, miniaturní kulatou kabelku, na které jsou rudé květy. V Housu si můžete koupit větší kabelku přes rameno, kdy místo přezky je zlatý řemen. Tato kabelka je jemná, narůžovělá a plná béžových květin.

• Batůžky místo kabelek

Do oblasti kabelek se začínají řadit i batůžky. Batohy jako takové jsou čistě školní nebo turistické zboží, kdežto batůžky, které nahrazují kabelku, se často řadí do kategorie kabelek, proto si je sem zařaďme i my. S nimi se přetrhl již zmiňovaný pytel. Najdete je doslova všude. Nejkrásnější jsou hlavně ty, které jsou drobné, kdy do nich dáte opravdu jenom mobil, peněženku a klíče. Najdete je ve všech obchodech s oblečením, nejlevněji k nim přijdete v Primarku.

• Psaníčka

Ani psaníčka nejsou něco, co by vám mělo chybět. Nyní se vyplatí zhřešit hlavně za psaníčka asymetrického tvaru nebo ta, která mají zajímavý vzor. Samozřejmě už nejsou populární taková psaníčka, která jsou čistě černá, ale dnes jsou nejhezčí hlavně ta, která jsou pestře barevná a která na první pohled zaujmou.

Mohlo by se vám líbit...