Euro víkendy jsou stále oblíbenější! Kam byste se měli vydat?

Pokud nevíte, co byste měli během víkendu dělat, co třeba si vyjet někam do zahraničí? Přece jenom cestování do zahraničí dneska nestojí ani zdaleka tolik, kolik to stálo kdysi. Dneska se za super peníze dostanete takřka do jakéhokoliv kousku světa. V poslední době se staly populární hlavně takzvané euro víkendy, kdy si jenom na víkend vyjedete někam do zahraničí a kdy během jednoho jediného víkendu poznáte zase kousek světa. Velice často se jezdí do zahraničí během Velikonoc nebo na Valentýna, ke konci roku se cestuje do zahraničí proto, aby se oslavil zase někde jinde Nový rok. Pokud chcete putovat do zahraničí nyní, poradíme vám, kde to teď stojí za to!

Samozřejmě je třeba počítat s tím, že ještě není velké teplo. Musíte se trochu přiobléknout, ne že třeba do takové Itálie pojedete jenom v kraťasech a tílku. I tam je stejné počasí jako u nás, jenom se musí počítat s větším množstvím lidí než u nás.

A kam se na euro víkend vyjet vyplatí?

Bratislava

Zajet si můžete jenom k našim bratrům Slovákům. Bratislava je krásné město, které stojí za zhlédnutí. Samozřejmě zde můžete cestovat městskou hromadnou dopravou, ale nejlépe uděláte, pokud si půjčíte kolo a objedete si všechny krásy Bratislavy na kole.

Barcelona

Pokud chcete cestovat do zemí, kde se česky nedorozumíte, měli byste zvolit krásnou Barcelonu. Barcelona se řadí k těm nejkrásnějším městům světa, dokonce je to jedno z nejchytřejších měst světa. Opět zde doporučujeme cestovat na kole, protože právě na kole se dostanete k těm nejkrásnějším památkám Barcelony.

Amsterdam

Na jaro je nejkrásnější Amsterdam. Právě zde všechno roste a svítí zde krásně sluníčko. Pokud patříte k milovníkům květin, rozhodně sem musíte zavítat. Nejen tulipány, ale i jiné druhy květin jsou tu na každém rohu! Navíc zdejší architektura – ta mluví sama za sebe.

Mohlo by se vám líbit...