Jak pomocí oblečení zhubnout?

Do léta času dost – ještě stále máme dostatek času na to, abychom zhubnuli kila navíc, s nimiž se nechceme na koupalištích promenádovat. Než však tato kila zhubneme, určitě je potřebujeme oblečením trochu zamaskovat. Naštěstí existují kousky oblečení, díky kterým můžeme opticky• zhubnout. Pojďme si říct, jaké oblečení bychom měli upřednostňovat, abychom vypadali štíhlejší, a jaké na druhou stranu zahodit, protože nám přidávají na váze.

Pokud chcete pomocí oblečení zhubnout, měli byste vsadit na volnější oblečení. Vyhněte se upnutým kouskům oblečení, a to ať už se jedná o šaty, trička nebo legíny. V současné době jsou v kurzu kousky, které naší postavě lichotí, které nám skrývají přebytečná kila, ale přece jenom se najdou ti, kteří nosí hlavně upnuté kousky, které naší postavě přidávají.

Vyhněte se tedy zpravidla upnutým šatům, které jsou největší zlo, protože obepínají nejen bříško, ale i zadek a boky, dále se vyhněte upnutým tričkám, které zdůrazňují ne zrovna svalnaté ruce, nebo se vyhněte bokovým kalhotám, které přidávají nejen na zadečku, ale zvýrazňují i boky.

Nyní přistupme k těm věcem, které se nosit vyplatí, protože nás opticky zeštíhlí.

Svetry

Pokud sledujete aktuální trendy, určitě jste zaregistrovali i svetry, které se nyní dostaly do módy. Do módy se dostaly především volné svetry, které dokonale maskují naše nedokonalosti. Nebojte se svetrů, které jsou o číslo či dvě čísla větší – čím volnější, tím lepší!

Mikiny

Kromě svetrů jsou v módě i mikiny. Opět platí, že čím volnější, tím lepší. Znovu se tedy nebojte větších velikostí, protože právě ty se teď nosí a právě ty vám budou lichotit. Nejlépe uděláte, pokud sáhnete po mikinách s kapucí.

Šaty krabicového střihu

Oblíbené jsou i šaty krabicového střihu, které tělo nikde neobepínají, jsou volnější. Tyto šaty efektivně zeštíhlují ruce i nohy, ale pozor by si měly dát ty ženy, které jsou menšího vzrůstu. Potřebují totiž podpatek, aby je šaty, které najdeme převážně v délce po kolena, nezkracovaly.

Mohlo by se vám líbit...