Jak vypadá nejstylovější džínová bunda?

Podzim je v plném proudu, což znamená, že se bohužel budeme muset za chvilku rozloučit s naší oblíbenou džínovou bundou, kterou jsme tak milovali. Džínová bunda byla letos velice oblíbená. Její éra začala zhruba někdy kolem prvních dubnových dnů, kdy bylo konečně přijatelné teplo, a končí nyní – kdy se dny zdají být čím dál sychravější a chladnější.

Ovšem pokud se poštěstí a bude ještě přijatelné počasí, které nám umožní nosit džínovou bundu alespoň do obchodu, měli bychom vědět, jaká by vlastně měla být. Dneska na pultech obchodů totiž najdete celou řadu bund, což je pro vás většinou jenom problém, protože nevíte, jakou si vlastně máte koupit. Naštěstí se jedna podoba, jeden střih džínové bundy stal natolik populární, že právě ten byste taky měli zařadit do vašeho šatníku.

O jaký kousek se jedná?

Jistě znáte bundy typ „balóňák“. Právě tyto bundy jsou poměrně oblíbené a právě podle těchto bund se řiďte i při výběru vaší džínové bundy. Jelikož se totiž často stává, že je na pultech obchodů mnoho délkově odlišných bund, pak sáhněte po té, která sahá zhruba po zadek nebo klidně pod zadek. Pokud bude volnější, tedy trochu nafouknutá jako balóňák, pak uděláte vážně nejlíp.

Většinou jsou tyto bundy i trochu roztrhané. Nebojte se ošoupaného stylu, protože právě ten je letos skutečně moderní. I díry jsou povoleny!

A co na bundě nesmí chybět?

Pokud budete mít možnost koupit si džínovou bundu balónového stylu s nášivkami, pak se dvakrát nerozhodujte a rovnou kupujte. Právě bundy s nášivkami jsou to, co aktuálně letí a nepřestane letět ani během zimy či během budoucího jara. Dnes se nášivky dávají opravu kamkoliv – na boty, kabelky, batohy, bundy, svetry, džíny či kabáty.

Jestliže takovou bundu neseženete, ale přesto budete po nášivkách toužit, zajděte si buď do galanterie, nebo do běžných obchodů s oblečením, kde začínají právě nášivky samostatně prodávat. Doma si je už jenom přišijte, což zabere pár minut.

Mohlo by se vám líbit...