Nerostou vám vlasy? Vyzkoušejte přírodní triky

Trápí vás to, že vám nerostou vlasy? Mrzí vás, že všichni ve vašem okolí mají delší vlasy než vy? Nemusíte do sebe dávat doplňky strany nebo různé produkty na podporu růstu vlasů, jde to i přírodní cestou. I vy se můžete chlubit hezkými, dlouhými vlasy, jenom by to chtělo vyzkoušet řadu přírodních triků, které mají vést k delším a zdravějším vlasům.  

Kupovat si neustále dokola produkty na podporu vlasů, to nemá smysl. Jednotlivé produkty většinou nefungují tak dobře, jak píšou na obalu. Raději byste měli vyzkoušet přírodní triky, které vám neublíží, naopak mohou jenom pomoct, a to vašim vlasům růst.  

Vyzkoušejte masáž z rozmarýnu 

Bylinky jsou zázračné, o tom není pochyb. To je fakt, který dlouho víme a kterého si jsme moc dobře vědomi. V současné době se využívá celá řada bylinek, pro růst vlasů doporučujeme rozmarýn, respektive rozmarýnovou masáž. Pokud chcete, aby vám vlasy rostly jako splašené, je třeba věnovat se pokožce hlavy, která o všem rozhoduje. Pokud bude pokožka hlavy vysušená, nikdy nebudou růst vlasy hodně a nebudou ani plně zdravé. Dopřejte proto péči vlasové pokožce.  

Pokud provede rozmarýnovou masáž, živiny z bylinky dostanete rovnou do kořínků vlasů. Podpoříte jejich růst, také se zlepší kvalita vlasů.  

Ricinový olej je zázrak 

Jestliže vás trápí nerostoucí vlasy, rozhodně se svěřte do rukou ricinového oleje. Je to doslova král mezi vlasovými oleji, dokonce je lepší než kokosový olej, který je velice vyzdvihován v kosmetickém průmyslu. Dokáže bojovat proti bakteriím a plísním, podporuje vlasovou pokožku v boji proti nečistotám. Navíc je plný vitaminů, dodává vlasům třeba vitamin E, ale také bílkoviny a jiné živiny, jež bojují proti suchosti a také proti krepatění.  

Už žádné fény ani kulmy 

Vlasy vám možná nerostou proto, že je příliš zatěžujete horkým vzduchem. Pokud je budete zatěžovat horkým vzduchem, bohužel zabráníte jejich normálnímu růstu. Stopněte proto fénování nebo kulmování či žehlení, vlasy raději nechte schnout volně. 

Mohlo by se vám líbit...