Sedm faktů o ženách aneb ženám nikdy nemůžete rozumět

Ženy lze označit za pozoruhodná stvoření, kterým nikdy nemůžeme rozumět. Vždyť i samotné ženy někdo samy sobě nerozumí. Je však pravdou, že ženě můžeme pomalu přicházet na kloub. Musíme je poslouchat, sledovat je, jenom tak je lze pomalu poznávat. A samozřejmě nesmíme zapomínat na to, že o ženách se také musíme dozvídat zajímavosti, které nám opět trochu odhalí jejich zavřenou duši a nitro. Prozraďme si proto rovnou sedm zajímavostí o ženách, které nám mohou ženská stvoření opět trochu přiblížit a pootevřít. Díky zmíněným zajímavostem vám ženy už nikdy nepřijdou jako z jiné planety.  

Sedm zajímavostí o ženách 

  • Věděli jste, že ženské tělo je méně odolné vůči alkoholu? Ženy toho tedy v baru vydrží méně než muži, navíc v jejich tělech alkohol zůstává delší dobu. Jak paradoxní! 
  • Ženy a jejich rtěnky – to jsou jejich zbraně. Krásně nalíčená ústa přitahují nejednoho muže. Ale věděli jste, že ženy snědí za svůj život zhruba deset rtěnek jenom tím, jak si rty olizují? 
  • Pro krásu se musí trpět – to je pravidlo, kterými se ženy řídí. Když si totiž mohou vybrat mezi lodičkami a teniskami, vyberou si lodičky, jelikož je to stylovější.  
  • Ženský mozek je v průměru o devět procent menší než mužský. 
  • Ženy mají daleko lepší čich než muži. Stejně tak vidí i více barev a tvarů. Ženy jsou zkrátka kvalitnější materiál, co si budeme povídat! 
  • Věděli jste, že ženy umí číst obličeje? Zkrátka před nimi nic nezatajíte, i kdybyste se o to dlouhé roky snažili. Pozorují totiž mimiku, gesta, dokonce si všímají i hlasového tónu, jakým věci říkáte, a dle toho vás odhalují. Ženy opravdu oplývají skvělými konverzačními schopnostmi.  
  • Věděli jste, že ženy žijí déle? V průměru se ženy v České republice dožívají osmdesáti let, zatímco muži dosáhnou věku kolem sedmdesáti, žijí možná něco málo přes sedmdesát let v průměru. 

Mohlo by se vám líbit...