Nestyďte se za brýle

Ještě nedávno se za brýle lidé styděli, nyní je doba, kdy by je chtěl snad úplně každý. Ti co je nepotřebují, si pořizují brýle s obyčejným sklem, jen aby tento módní doplněk mohli nosit. Proč tomu tak je? Protože brýle mohou skvěle doladit váš outfit, dát mu mnohem větší styl a pokud najdete ty co vám krásně padnout tak vás mohou změnit takřka k nepoznání.

Kdysi mnoho žen nosilo čočky. Brýle nebyli zrovna moc oblíbené a hlavně nebylo tolik barevných a tvarových možností jako tomu je dnes. Nyní je čočky nosí pouze z nutnosti či praktičnosti. Například pokud bez brýlí opravdu nevidíte, nasadíte čočky, když jdete například plavat, běhat nebo lyžovat.

Vyberte ty pravé

Hlavní je váš pocit, pokud se v brýlích necítíte dobře, je třeba hledat dál. Vybírat je potřeba hlavně podle tvaru obličeje, v každé optice by měl být odporník, který vám ten pravý tvar pro vás doporučí. Když jste si již tvar vybrala, je třeba přejít na barvu a styl. Pokud u barvy váháte, sáhněte po jistotě a to po černé. Ta se hodí ke každému outfitu.

Myslete na to, že ne každému sluší obroučky či barevné a výrazné brýle. Aby byly brýle tím pravým doplňkem, musí vám prostě slušet. Takže to, že teď letí brýle, s výraznými obroučky, neznamená, že je za každou cenu musíte mít i vy. I jemné brýle dokážou velké věci a dodají na eleganci.

Pokud patříte mezi ty, kterým obroučky sedí, nebojte se experimentovat a vyjděte z davu. Odvažte se, sáhněte například po červené nebo fialové. Také je na výběr z mnoha vzorů, jak zvířecích tak i těch klasických.

Mohlo by se vám líbit...