Hitem jarní a letní sezóny jsou nápadité vzory

Kromě všudypřítomných pruhů vládnou i během teplých dnů i kostky. Objevily se už na podzim a stále se vkrádají i do jarní módy. Nemusí být ale jen v tradičním káru a skotských barvách. Volte je v jakýchkoli variacích, které vás při tom napadnou. Zvolte si k tomu i asymetrické vzory a doplňte je stejně tak asymetrickými délkami. Nepravidelné linie velmi efektně pomáhají zcela elegantně maskovat vaše problémové partie. Dokáží také zvýraznit části těla, na které chcete dát důraz. Zabírají také zvířata. Vsaďte na inspiraci orientem a exotikou projevenou ve zvířecích vzorech. Obzvláště letí hadi, sloni, ptáčci nebo motýlci. V jarní i letní módě se objeví také květiny, které jsou významným prvkem letošní svěží módy. K jaru se přece květy skvěle hodí. Mohou se objevit na halence, šatech, sukni, bundičce i na kalhotách.

Něžné krajky a plisované sukně

Každé romanticky založené ženě se zalíbí nadčasové půvabné krajky. Mohou být tradičně v barvě bílé, černé, ale i v módních pastelových barvách. Na scénu přichází extravagantní kombinace, které se dají kombinovat s koženými kalhotami nebo džíny. Budou se nosit i nařasené a plisované sukně, které z vás udělají princeznu za každé příležitosti. Vypadají nejlépe v délce nad kolena a s těsným přiléhajícím vrškem. Vhodně je doplní třeba svetr, body, úzké topy a trička, ale i košile. Moderní budou elegantní podpatky i nadčasové baleríny. Na své si přijdou i ti, co milují těžké motorkářské boty nebo klasické tenisky.

Další možnosti a jarní i letní trendy

Hlavní roli budou také hrát doplňky. Nosit se budou masivní a výrazné šperky, extravagantní a originální vzory, vtipné a veselé nápisy, široké i úzké kalhoty, odhalená ramena i malé kabelky do ruky. Svůj outfit doplňte zajímavou bundičkou, svetříkem či sakem, které se vám budou hodit v chladných jarních dnech. Ať už vsadíte na módní džínové sukně, nášivky a aplikace, romantiku či drsnou extravaganci, užijte si jaro a léto v plné parádě. Vaší fantazii se meze nekladou.

Mohlo by se vám líbit...