Březnové MUST HAVES jsou tady

Pokud sledujete módní svět, jistě jste si všimli mnoha extravagantních kousků. Extravagantní kousky jsou něco, co se neodváží každý nosit, proto je velké štěstí, že extravaganci, kterou najdete v současných módních kolekcích, nejsou aktuálními „must have“ kousky. Do kategorie březnových MUST HAVES se řadí zcela jiné, na pohled velice stylové věci, které stojí za hřích.

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší kousky z nejlepších. Pokud na ně v obchodech s oblečením narazíte, rozhodně je na pultech obchodů nenechávejte pro jinou nákupní maniačku. Za níže zmíněné kousky se vyplatí utratit veškeré úspory.

Semišové kalhoty frčí

Mezi nepostradatelné kousky se řadí semišové kalhoty, které jsme mohli zaznamenat už v loňské kolekci. Jestliže jste si je doposud nekoupila, je třeba to napravit. Samozřejmě semišové kalhoty, které se prodávají v obchodech s oblečením, ve většině nejsou kalhoty z pravého semiše. Jsou to spíše kalhoty z umělých vláken, které mají oproti pravým semišovým kalhotám mnoho výhod. Kalhoty z umělých vláken jsou mnohem lehčí a snadno se udržují. Pravý semiš je poměrně těžký a jeho údržba stojí čas a bohužel i peníze.

Zamilujte si kožené kalhoty

Kromě semišových kalhot musíte mít v šatníku i kožené kalhoty. Opět platí, že kalhoty nemusí být z pravé kůže, která je taky poměrně těžká.

Kardigany jsou stále hitem

Mezi březnové MUST HAVE kousky se řadí i kardigany. Jsou to oblíbené svetry bez zapínání, které lichotí postavě. Ty jsou k dostání na pultech obchodů už nějaký ten pátek a stále jsou v kurzu. Existují lidé, kteří těmto kouskům nedávali moc šancí, proto si je raději nekupovali. Nyní však i oni pochopili, že kardigany jen tak z módy nevyjdou, proto je třeba si pro ně do obchodu zajít.

Jestli se vám nechce chodit do obchodu, využijte e-shopu Amiatex.cz, kde najdete celou řadu skvělých MUST HAVE kousků.

Mohlo by se vám líbit...