Babské rady pro krásu. Buďte neodolatelná!

Pokud vás již nebaví utrácet za drahou kosmetiku, kterou nám neustále prezentují v reklamách, a která někdy vůbec nefunguje jak má, čtete ten pravý článek pro vás. Zabrouzdáme do dřívějších časů, kdy nebylo kosmetiky tolik a ženy si chtěly svou krásu vylepšit tím, co bylo po ruce. A ejhle ono to fungovalo a funguje dodnes, jen o tom mnoho z nás neví.

Jablka a vločky

Jako každý podzim bojujete s přebytkem jablek? Stále pečete jablečné záviny, zavařujete a vymýšlíte další a další recepty, jak toto ovoce upotřebit. A už jste je vyzkoušely využít pro vaši krásu? Co takhle maska z jablek a ovesných vloček. Recept na tuto masku je jednoduchý. Stačí jablka nastrouhat a přidat ovesné vločky. Tuto směs si nanášejte na obličej 2x až 3x týdně a uvidíte, jak bude vaše pleť odpočatá a svěží!

Želatina nejen na dort

Bojujete proti vráskám, ale stále vám ty drahé krámy na noc a den nezabírají? Zkuste sáhnout do kuchyně a vytvořit si svou vlastní masku za pár korun. Postačí vám dvě lžičky želatiny, dvě lžíce teplé vody, lžíce čerstvé citrónové šťávy a půl lžičky medu. Tyto ingredience smíchejte, a vzniklou směs naneste na vyčištěnou pleť. Nechte působit asi 20 minut a opláchněte.

Mastné a zplihlé vlasy

Na tento typ vlasů je nejlepší domácí maska. Opět je třeba zaběhnout do kuchyně. K přípravě masky budete potřebovat jeden žloutek, lžíci bílého neslazeného jogurtu. A to jsou veškeré složky zázračné masky. Smícháme je dohromady, naneseme na vlasy a necháme cca 30 minut působit. Pak opláchneme a omyjeme šamponem.

Mohlo by se vám líbit...