4 důvody, proč se zamilujete do spodního prádla Calvin Klein

Calvin Klein

Milovnice značkového prádla nemá smysl zdržovat. Moc dobře totiž vědí, co se stane v momentě, kdy si na sebe vezmou setík s ikonickým logem CK. Originální spodní prádlo Calvin Klein je fenomén a patří k tomu nejlepšímu, co lze na trhu s prádlem najít. Pro ženy módou nepolíbené jsme sepsali hlavní důvody, proč dát „Kalvinkám“ šanci.

1) Vyrábí velmi pohodlná tanga

S tangy je to trochu problém. Vypadají skvěle a eliminují riziko, že z pod kalhot či sukně vykouknou švy klasických kalhotek. Bohužel nejsou příliš komfortní… Až na ty od Calvina Kleina.  Chcete-li si užívat komfort, který zažíváte při nošení prádla běžného střihu, a přitom těžit z výhod tang, není co řešit. Nebudou vás řezat (díky charakteristické gumy) a popravdě o nich nebudete ani vědět.

Calvin Klein

2) Má perfektní střihy

Ať už nakonec zvolíte tanga, kalhotky, nebo Calvin Klein trenýrky, budete z nich nadšená. Prádlo vám nebude jezdit sem tam, jako je tomu u „no name“ prádla při cvičení či jiných pohybových aktivitách. Návrháři si dávají záležet a z jejich kreativních myslí vždy vzejdou modely, které nejenže dobře vypadají, ale zároveň nositelky neomezují v pohybu.

3) Používá prvotřídní materiály

Když se na spodní prádlo Calvin Klein podíváte, pomyslíte si „wow“. Minimalistický design vás dostane. Ale co teprve až si ho vezmete na sebe! Pro celý sortiment značky jsou typické vysoce kvalitní a velmi příjemné materiály. Respektive jde především o bavlnu, protože nenavozuje pocit svědění, je prodyšná a hedvábně měkká. Další výhodou je vysoká odolnost – kalhotky i podprsenka Calvin Klein vám vydrží velmi dlouho jako nové!

Calvin Klein

4) Líbí se i celebritám

Kdo by nechtěl nosit stejné prádlo jako slavné osobnosti? Na značkové spodní prádlo Calvin Klein nedají dopustit například Vanessa Hudgens, Rita Ora, Scarlett Johansson, Miranda Kerr a mnoho dalších vlivných žen, které na svém sociálním profilu čas od času zveřejní snímek, kde lze na spodním prádle rozpoznat logo známé značky. Potřebujete snad další důvod, proč ji dát šanci?

Mohlo by se vám líbit...