Kde strávíte tu nejdražší dovolenou?

Dovolená je něco, co si minimálně jednou za rok dopřeje každý z nás. Většinou jezdíváme na dovolenou do zahraničí, protože přece jenom moře u nás nemáme. A jelikož si na takové dovolené chceme většinou odpočinout, tak se rozhodneme jet právě k moři, u kterého nemusíme nic jiného dělat, než jenom se válet na pláži, poslouchat šumění moře a pít báječné drinky, které nám přinesou až k našemu lehátku.

Nejčastěji si volíme takové destinace, kam se dostaneme autobusem. Přece jenom je to levnější forma dopravy. Letos cestovní agentury nabízely i zájezdy s leteckou dopravou, které byly za výhodné ceny, proto letos jsme vyhledávali spíše tyto typy zájezdů.

Pokud jste letos nikde nebyli, možná šetříte na příští rok, až se rozhodnete jet na trochu dražší dovolenou. Jestliže si chcete užít opravdu drahou dovolenou, zajeďte si na ostrov, který se řadí k těm nejdražším na světě. Jeden týden dovolené zde totiž vyjde milion dolarů.

Proč je týden na tomto ostrově tak drahý? A o jaký ostrov se vůbec jedná?

Jedná se o ostrov Calala, který je samozřejmě soukromý, proto je tak drahý. Jestliže se řadíte k bohaté smetánce, tedy jestli jste milionář, miliardář či celebrita, jistě po svém vlastním soukromí toužíte. Soukromý ostrov je pro vás tak tou nejlepší formou dovolené, ať už je cena jakákoliv. Dovolené na ostrově Calala se řadí k těm nejdražším vůbec. Nachází se v Karibiku a najdete zde nejen výběrové delikatesy, ale taky to nejlepší a nejdražší šapmaňské na světě. Služby jsou zde svou kvalitou samozřejmě na vysoké úrovni.

Jak tento ostrov vypadá?

Tento ostrov je hotovým rájem na zemi. Už jenom na pobřeží se nachází čtyři vily, které mají nádherný výhled na karibské moře. Samozřejmě zde najdete celou řadu luxusních hotelů. Dostat se sem může díky různým agenturám, které zájezdy sem umožňují. V ceně většinou bývá přílet soukromých letadlem, neomezené šampaňské, delikatesy a personál.

Mohlo by se vám líbit...