Tipy na 5hvězdičkové hotely v Evropě

Pokud milujete cestování, jistě vám Česká republika nestačí a míříte často do zahraničí. Oblíbená místa jsou hlavně ve Spojených státech amerických, ale taky mnoho lidí jezdí jenom po Evropě. Evropa navíc nabízí velké množství krásných míst, na kterých najdete celou řadu unikátních památek, které se vám vryjí do paměti. Jestliže toužíte jet k moři, taky vám stačí výlet po Evropě.

Jestliže plánujete jet na dovolenou do Evropy, asi si sháníte ubytování, pokud tedy nejedete přes nějakou cestovní agenturu, která má ubytování i cestu v ceně. Jestliže ale toužíte po dovolené takzvaně na vlastní pěst, přes agenturu rozhodně necestujete a hledáte případné ubytování.

Pokud pro vás nejsou peníze překážkou, přinášíme vám tip na několik nejlepších pětihvězdičkových hotelů, které v Evropě najdete. Kvalita služeb je zaručena, stejně jako vynikající kuchyně či fantastické apartmány, které vás určitě překvapí svými luxusně zařízeními interiéry.

Cestujete do Londýna?

Jeden z těch nejluxusnějších pětihvězdičkových hotelů se nachází v Londýně, konkrétně se jmenuje Lanesborough. Tento hotel má to pravé britské kouzlo, které na vás dýchne už ze dveří. Jedná se o historický hotel, který nabízí skoro sto pokojů, které prošly v nedávné době skoro dvouroční rekonstrukcí. K dispozici jsou zde čtyřiadvacetihodinové služby personálu, samozřejmě tablety a jiné technologie najdete v pokojích běžně a taky máte neustále k dispozici i luxusní vozidla.

Cestujete do Paříže?

Pokud cestujete do krásné, romantické Paříže, pak byste rozhodně měli volit hotel Four Seasons Hotel George V. Tento hotel se nachází jenom kousek od slavné ulice Champs-Elysées, tudíž pokud chcete vidět všechno, co Paříž nabízí, je to ideální poloha. Výhled z hotelového pokoje samozřejmě nemíří nikam jinam než na Eiffelovu věž. Mimochodem, k ní to máte odtud pár minut!

Mohlo by se vám líbit...