Rytí snubních prstenů je trendem. Co všechno si lze do prstenu vyrýt?

Budete se brzy brát? Pokud je tomu opravdu tak, měli byste začít hledat vhodné snubní prsteny. Ať už se rozhodnete pro matné nebo lesklé snubní prsteny, co dovnitř nechat vyrýt nějaký vzkaz nebo citát? Rytí snubních prstenů je v posledních letech trendem, čemuž se ostatně nemůžeme divit. Snubní prsteny jsou klenoty na celý život, a tak řada lidí chce, aby byly opravdu dokonalé.  

Datum svatby 

Co všechno se dá dovnitř prstenů vyrýt? Například datum svatby, což je ostatně velice časté. I když nemáte takzvaného “pamatováka” na datumy, díky vyrytí datumu svatby do prstenu nikdy nezapomenete na vaše výročí. K datu můžete přidat také jména, případně iniciály nebo přezdívku.  

Zejména soukromá přezdívka bývá nejčastěji součástí snubních prstenů, jelikož dodává na vyšší intimitě vztahu. Pokud se rozhodnete pro přezdívku, mělo by se jednat o přezdívku takovou, kterou ve vztahu používáte jenom vy dva. Nemělo by se jednat o přezdívku používanou v partě přátel, to už pak není tak osobní.  

Vlastnoruční podpisy  

Velmi často se do snubních prstenů nechává vyrýt vlastnoruční podpis. V současné době i toto umožňují zlatnictví a klenotnictví. Stačí se jen podepsat a podpisy v prstýncích po vyrytí budou takřka odpovídat realitě. Vyrytí probíhá tak, že se podpis naskenuje a poté se v odpovídající velikosti gravíruje do snubních prstenů. 

Otisk prstu 

Taktéž je poměrným trendem gravírování otisků prstu. Ano, i otisk prstu je možné mít uvnitř snubních prstenů. Opět se nejedná o nic složitého, právě naopak. Je to poměrně snadná věc. Otisky prstů se sejmou v klenotnictví při výběru, poté už dostanete do rukou prsten s vaším otiskem prstu uvnitř.  

Jména dětí 

Pokud se berete a už jste po sobě zanechali nějaké potomky, je možné si do snubních prstenů nechat vyrýt jména dětí. Je to opět neotřelý způsob, jak snubní prsteny vylepšit a dodat jim na výjimečnosti. 

Mohlo by se vám líbit...