Nevíte, co na sebe? Inspirujte se filmem Pomáda

Každý muž a každá žena někdy neví, co na sebe. V tom případě byste se měli inspirovat filmem Pomáda. V tomto nestárnoucím filmu se totiž nosí přesně to, co dnes. Pokud milujete nakupování, určitě jste zaregistrovali, že se móda ze sedmdesátých, osmdesátých a devadesátých let vrátila na pulty obchodů. Mnoho lidí při nakupování ovládne nostalgie a zavzpomínají si na doby, kdy chodili na diskotéku v batikových tričkách a se zvonovými kalhotami. Kromě těchto dvou kousků se do módy dostaly i křiváky z legendárního filmu a mnoho dalších kousků!

Ve filmu Pomáda hrají svou roli barvy. Proto vsaďte právě na ně. Retro barvy se v současné době vrací, stejně jako masivní pásky či bokové kalhoty, které se sužují až nad dámským pupkem.

Pokud nejste milovníkem barev, nezapomeňte, že ve filmu legendární Sandy a Danny mají nestárnoucí černé outfity, které sluší naprosto každému.

Ženy mohou být sexy jako Sandy

Ženy se nemusí inspirovat nevinností Sandy, ale mohou převzít její sexy černočervený vzhled. Její outfit je v legendárním filmu složen nejen z trička s odhalenými rameny, ale taky z riflí s vysokým pasem a taky z nesmrtelné kožené bundy s páskem, které dnes naleznete na každém rohu.

Nezapomeňte si k outfitu pořídit pásek k džínům, ovšem to není jediný doplněk. Kromě pásku nezapomeňte na rudé rty a taky na rudé sandálky s podpatkem na zavazování. Jestliže na sebe vše uvedené oblečete, budete víc sexy než legendární Sandy, tím si buďte jisti.

Pánové mohou být přitažliví jako Danny

A vzpomínáte si na bouřliváka Dannyho? Ten se stal legendárním hlavně díky jeho černému outfitu, který se skládá z naprosto obyčejných kousků oblečení, které má doma jistě každý muž. Tričko měl obyčejné černé s výstřihem, na něm bundu s křivým zapínáním a zapomenout nesmíme ani na černé rifle s masivním, černým páskem, který i přes stejnou barvu jde výrazně vidět.

Mohlo by se vám líbit...