Ležérní styl je nejpohodlnější. Jak ale stylově na něj?

Elegantnost má jisté své kouzlo, ale přece jen se nyní daleko více upřednostňuje ten ležérní styl, během kterého se cítíte naprosto pohodlně. Sice se nyní móda snaží zkombinovat elegantnost s ležérností a celkem se jí to daří, pokud berete v potaz oblíbené bolestivé lodičky a roztrhané džíny, ale přesně v tom zrovna pohodlný styl není. Lodičky se přece jen stále symbolizují jako hezká, ale naprosto bolestivá obuv, a tak je mnohem lepší zkusit to s teniskami nebo botaskami. Při teplejších dnech mohou ženy vytáhnout také baleríny nebo sandálky, protože i v tom se neskrývá žádné utrpení a jsou stále naprosto pohodlné. Pakliže byste však chtěli dosáhnout naprosto stylového outfitu, který v sobě ponese ležérnost každým kouskem, nechte se inspirovat.

1. Džíny jsou základ

S tepláky nevycházejte na ulici – sice to mnoho lidí dělá, ale nedělejte to i vy. Tepláky jsou něco jako pyžamo – je to kus oblečení, který by se měl stále nosit pouze pro domácí použití, nemá se ukazovat na veřejnosti. Volte raději džíny. Pohodlnost vám zaručí ty, které mají roztrhaná kolena, protože pohyb v nich bude naprosto bez pocitu napětí a bude naprosto volný.

2. Basic tričko o velikost větší

Abyste dosáhli stoprocentního pohodlí s tričkem, volte jednoznačně nějaké super basic triko, které bude vzadu delší – pokud bude mít rozparek po boku, jenom dobře. Dbejte na to, aby bylo o číslo větší, protože nestojíte o to, aby se vám napínalo přes nepříjemné partie těla, které nechcete, aby byly viditelné.

3. Tenisky nebo botasky jsou základ

Pohodlnost však tkví především ve správné obuvi, v níž vás nebolí noha, a jste s ní naprosto spokojeni. Proto to zkuste s oblíbenými teniskami, které jsou hotovým symbolem pro komfort. Oblíbené jsou především Conversky nebo ty se zvýšenou podrážkou pro pohodlnější chůzi nebo běh.

4. Doplňky doladí každý look – i ten ležérní

Kšiltovky na hlavu symbolizují možnost toho, že si nemusíte umývat hlavu, protože vše se pod ní schová. Navíc samozřejmě nedostanete úpal a kousek je opravdu stylový. Následuje pak taky samozřejmě nějaký batůžek, do něhož si pohodlně vložíte peněženku a telefon, a tak nemusíte nic nosit po kapsách či v kabelce, kterou byste museli nosit nepohodlně v rukou.

Mohlo by se vám líbit...