Hit nejenom léta

Léto je v plném proudu, prázdniny nabírají na obrátkách. Co si obléknout v těchto teplých slunných dnech? Přeci jenom se chceme cítit pohodlně, uvolněně a hlavně, aby nám v tom nebylo velké horko. Nesmíme zapomenout ještě na jeden důležitý požadavek, musíme být v tomto kousku IN a styloví. Co splňuje všechny tato kritéria? Dlouhá sukně!

Maxi sukně

Co si pod pojmem maxi sukně představit? Nebojte, nejsou to ty košaté, nabírané sukně, ve kterých se promenádovaly princezny v zámeckých zahradách. Jedná se o lehounkou dlouhou sukni.

Tyto sukně jsou báječné v tom, že nám nebude horko, nemusíme se hlídat, aby nám nebylo vidět tam, kde nechceme, a dalším podstatným plusem těchto sukní je, že zakryjí co je třeba. Tedy pokud některá z vás se vyhýbá sukni, aby nemusela ukazovat světu křečové žíly nebo celulitidu, tak tady se bát nemusíte. Sukně tyto problémy krásně schová.

Jakou vybrat právě pro sebe

Dlouhou sukni je třeba vybírat dle typu vaší postavy. Pokud jste štíhlé a vysoké problém mít nebudete a prostě a jednoduše sáhněte po té, která vám padne do oka.

Ženy, které trápí krátké nohy, musí už vybírat trochu jinak. Vyberte tu, která je více co pasu, tím nohy opticky prodloužíte. Také můžete sáhnout po botách na podpatku nebo klínku. Zda to budou sandálky či lodičky je na vašem vkusu a hlavně příležitosti, na kterou se zrovna chystáte.

Pro ty, které trápí silnější boky, jsou vhodné sukně v těchto místech zúžené, abychom je ještě více nerozšiřovaly. Směrem dolů se sukně již může rozšiřovat.

Mohlo by se vám líbit...