Obujte se do jara

Jaro se definitivně ujalo vlády. Druhou polovinu zimy jsme již nervózně vyhlížely první sluneční paprsky které by nám vlily přísun nové energie do žil. A konečně je to tady. Milé dámy, vyšlápněte do jara pravou nohou, plné elánu a nových přání. Vykročte v botkách, které vám budou dělat radost a stanou se nepostradatelnou součástí vašeho jarního botníku. Nezbývá než odložit těžké zimní kozačky a vypravit se na velké jarní nákupy! Jaké boty jsou letos na jaře in?

Nový trend v nakupování je on-line

Internetové i kamenné obchody s obuví překypují nesčetnými druhy balerín a jarního obutí. Pojďme se podívat, které nejvíce frčí. Stejně tak jako vloni i letos zůstávají na přídi naší módní lodi každodenního obutí baleríny. Baleríny se hodí ke kalhotám i šatům a jsou pohodlné. Při výběru balerín vsaďte na kvalitu. Vybírejte především kožené modely, které nebudou naprosto ploché, protože by vás velmi rychle začala bolet chodidla. IN jsou balerínky s ostrou špičkou, která může být i barevně i materiálově odlišena. Pokud preferujete elegantní botky bez podpatku, pořiďte si metalické odlesky, které vašim balerínám dodají potřebnou společenskost. Praktickou i módní záležitostí jsou dirky. Nejen, že tyto dírkované boty dýchají, ale jsou i velice módní. Pokud chcete váš krok v balerínách ještě zlehčit a zpříjemnit, rozhodně zainvestujte do vložek, které jsou měkké, lehké, odvádí vlhkost a pomohou vaše nohy udržet stále svěží.
Pokud neholdujete botám bez podpatku, jistě si zamilujete kouzlo lodiček. Lodičky jsou nezaměnitelnou ženskou obuví, kterou miluje každý muž. Nabídka lodiček je neskutečně široká. Vyberte si ty pravé a buďte neodolatelná.

Mohlo by se vám líbit...