Pravidla, která udávají, jak nosit bílou

Milujete bílé oblečení a nosíte ho doslova každý den? Možná jste nad tím nikdy nepřemýšleli, ale nosit bílou barvu má svá pravidla, která se musí brát v potaz a která se musí dodržovat. Bílá barva je poměrně zrádná, neměli by ji nosit ti, kteří se zejména při jídle vždy a za všech okolností pošpiní. Bílá je barva odhalující naprosto všechno, což je nutné mít neustále na mysli. Než si tedy obléknete bílou barvu, doporučujeme se držet několika zásad, díky kterým si neuděláte ostudu.

Jak již bylo zmíněno, barva bílá je barvou zrádnou. Každý ji má ve svém šatníku, a to v požehnaném množství, ostatně mnozí se při jejím kombinování nezamýšlí a sáhnou po tom prvním, co najdou ve skříni. Zejména při kombinování bychom měli být obezřetní, měli bychom stále mít na paměti níže uvedená pravidla. Jaká to jsou?

1) Vše jde vidět, dokonce i to, co se nachází pod ní

Už několikrát bylo zmíněno, že barva bílá je barvou zrádnou, protože neustále odhaluje to, co by mělo být zahaleno. Pod bílou barvou jde vidět skutečně všechno, nejčastěji však podprsenka a také kalhotky. Dámy si při nošení bílé barvy neuvědomují, že s ní musí zkombinovat i své spodní prádlo. Největší chyby děláme tehdy, kdy si pod bílé tričko dáme podprsenku výrazné barvy, nejčastěji chybujeme s černou podprsenkou. To samé platí i u bílých džínů. Mnohé ženy se domnívají, že bílé džíny neprosvítají, ale opak je pravdou. Bílé džíny jsou stejně zrádné jako bílé tričko a je nutné pod džíny mít světlé spodní prádlo.

2) Kombinace

Kombinovat bílou barvu se může zdát naprosto jednoduché. Mnozí se domnívají, že bílá barva se hodí k jakékoli jiné barvě, ale opak je pravdou. Jestli chcete bílou barvu s něčím kombinovat, je nutné sáhnout po oblečení či doplňku kontrastní barvy, tedy nejlépe uděláte, když sáhnete po tmavě modrém, černém nebo případně po červeném doplňku. Kombinace s jinými světlými barvami nepřichází v úvahu, nevypadá to hezky a navíc nevyniknete, ale spíše zaniknete v davu.

Mohlo by se vám líbit...