Toto jsou únorové must haves!

Móda se stále mění. Ovšem některé kousky, které vejdou do módy, jsou věčné, takřka nadčasové. Mezi takové kousky se řadí například letní džínové bundy nebo třeba stále stylové boty značky Converse, které jsou na trhu už více jak sto let. Nicméně i v aktuální kolekci, kterou najdeme na pultech obchodů, najdeme celou řadu zajímavých kousků, které musíme mít, protože se taky zařadily do skupiny těch nadčasových kousků. Co jsou letošní únorové „must have“ kousky?

Takových kousků není málo! Móda začala čerpat opět z minulosti – do módy se dostal hlavně károvaný vzor, který letěl především v devadesátých letech. Kromě károvaného vzoru se dostaly do módy i známé, široké gumičky, ale bohužel ty se zařadily spíše do skupiny „vyhoďte to“ než do skupiny „nadčasové kousky“.

Jaké druhy oblečení tedy nesmíme v únoru postrádat v šatníku?

Saka

Opět se nám do módy dostaly ve velkém saka. Právě saka se nyní nosí takřka ke všemu. Nejlépe uděláte, pokud si zakoupíte kárované sako, ale neuděláte špatně ani s běžně barevnými saky. Nebojte se elegantnějších sak ani těch z teplákového materiálu. Všechny se dají kombinovat doslova se vším. Zamilujete si kombinaci především džínů, obyčejného trička a elegantního saka, k němuž přidáte tenisky na nohy. To je kombinace, s níž se setkáte na ulicích asi nejčastěji.

Samozřejmě kromě této kombinace můžete sako kombinovat i s jinými kousky, jako jsou sukně, kalhoty cigaretového střihu nebo například svetry s rolákem.

Kostýmky

Kostýmky jsou dalším nadčasovým kouskem. Lidé ho nyní hojně nosí hlavně na plesy, ale nejen na plesy kostýmy vynosíte. Kostýmky vynosíte například i na svatby nebo na kulturní události, k nimž se řadí návštěva muzikálů nebo divadla. Samozřejmě si takové kostýmy nemusíte nechat ušít na míru, ale můžete si koupit jenom sako a k tomu kalhoty cigaretového střihu.

Mohlo by se vám líbit...